Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idovel az eskuvo elott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idovel az eskuvo elott ajanlatos a ruhamat kivalsztani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így pontosan nem lehet megmondani. Nem szabad utolsó percre hagyni, de nem is érdemes egy évvel előtte lefoglalni. Ha van bőven idő, akkor szerintem 3-4 hónappal az esküvő előtt. Nekem nem volt ennyi idő a szervezésre és előtte 6 hétten foglaltam le. Nem volt semmi gond így sem.
2009. aug. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Mi úgy döntöttünk anno, hogy 2 hét múlva összeházasodunk. Ebbe az időbe bele is fért a ruha, terem, ételmenü, meghívók, virág ... egyszóval minden elintézése. Azért házasodsz, mert ketten könnyebb és minden megoldható, vagy nem? De ha már most ez a dilemma - a kérdés, akkor mi lesz a fontosabb dolgokkal majd?
2009. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert kulfoldon elek de Budapesten lesz az eskuvom. Mivel mi nem jarunk gyakran haza igy arra is gondolnom kell hogy mikorra tervezzuk a hazautat, ruha valasztasra stb.. Egyebkent a volegenyem nem lesz a ott a ruham kivalasztasanal...ezt meglepetesnek szeretnem ..azt szeretnem ha a templomban latna meg eloszor a mennyaszonyi ruhaban:) Lehet hogy Mo-on mas a szokas es a parok egyutt valasztjak ki a ruhat??
2009. aug. 30. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha vásárolod a ruhád, szerintem egy két hét elég, még akkor is, ha azt esetleg meg kell majd rendeltetni. Ha kölcsönzöd, az azért más helyzet, mert lehet, hogy álmaid ruháját lefoglalják már arra az időpontra. De mindenképp egy 3 héttel előtte legalább, és az sem árt, ha egy-két szalonba a hazaérkezésed előtt arra az időpontra, amikor itthon leszel, bejelentkezel. Mert az a legbiztosabb. (Dolgoztam ilyen helyen...)

És nyugodt szívvel tartsd titokban a párod előtt a ruhát, ez egy nagyon jó meglepetés, és egyre több lány, nő tartja úgy, hogy szerencsésebb lesz, ha a párja nem látja az esküvő előtt a ruháját. Sok sikert a szervezéshez!

Gratulálok!

20/L

2009. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!