Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spiropent asztma gyógyszert...

Spiropent asztma gyógyszert /testépítés / szálkásításhoz 16 évesen diéta mellett használni. Lehet valami kára? Illetve hogy ajánlatos szedni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 18:32
 1/7 csacsi2 ***** válasza:
0%

16 évesen még fejlődik a szervezet, nem érdemes csak természetes alapon! Szálkásítás inkább az edzésterv adja (sok mozdulat kis súly) Versenyzőknek kell szálkásodni, de csak verseny előtt és csak bizonyos mértékig, arányig. Ne foglalkozz télen a szálkásodással, nyáron úgy is leizzadod!

Csak természetesen, edzésből érdemes fejlődni. Táplálékkiegészítők (aminósav), vitaminok és egy jó személyre szabott edzésterv! Az edzőtermekben vannak akik segítenek! Volt egy ismerősöm (16) éves és gyorsan fejlődött, egyszer csak nem jött többet, leállt a mája. Gondolom a szintetikus szerektől! Edzés lényege a fejben dől el és soha nem szabad sürgetni, mert az ellenkezőjét éri el az ember mint a célja.

2011. nov. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

csacsi2 szálkásítani nem úgy kell hogy kisebb súly sok ismétlés,ez hülyeség.

étrendtől fogsz szálkásodni.

aminosavat pedig szálkásítás idején lenne értelme szedni de drágák úgyhogy én nem vennék külön aminót inkább csak simán protein készítményt és kész.


kérdező,a gyógyszeredet nem ismerem de ha bírsz aerobot csinálni akkor gond nem lehet a gyógyszer miatt a szálkásításnál.

2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen szép, hogy egyikőök sem válaszolt normálisan. :D

csacsi2: a kis súlyokkal való szálkásítás az egyik legnagyobb baromság. A "nyáron úgyis leizzadod"-ra inkább nem is reagálok. :D


dirtboy: A spirot, vagy más néven clenbuterolt diéta idején használják, igen erős ugyanis a zsírégető hatása. Nem szteroid, de mellékhatásai, mivel gyógyszer, ennek is vannak. Lényegében szerintem koxnak számít. 16 évesen semmiképp sem ajánlott.

2011. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

dirtboy Előbb értelmezd a kérdező kérdését.

a Spiropen egy (mint ahogy írta) asztma gyógyszer hörgőtágító hatásu.Segít a folyadék-visszatartásban szenvedőknek ezzel szárít. Mivel GYÓGYSZER csak orvosi felügyelettel lehet alkalmazni. Nem javaslom!

-"aminosavat pedig szálkásítás idején lenne értelme szedni"

A kérdezőnek pont ez a célja, ezért írtam aminósavat.

Mivel azt írtam :"egy jó személyre szabott edzésterv" ezért csak ajánlottam a kis súlyokat, mert a szálkásításra nem épp a piramis a jó!

-"étrendtől fogsz szálkásodni"

Ezt azért sem írtam mert egyértelmű a kérdező kérdése "diéta mellett ".

Lényege a kérdésnek, hogy szedjen-e Spiropent, ami gyógyszer. Ezért a válaszom , hogy nem érdemes gyógyszereket szedni , főleg nem fiatalkorban,. Ráér öregkorára. Sajnos a gyógyszerekhez hozzászokik a szervezet és egyre több kell (függőség) és felborul a szervezet természetes ritmusa. Válaszom tehát gyógyszert csak betegség esetén és orvosi felügyelet mellett.

2011. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zakathol ***** válasza:
53%
Kár magyaráznod. Marhaságokat írtál...
2011. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dirtboy ***** válasza:

csacsi2 akkor félre értelmeztem a te írásod ezek szerint.

mivel fejlődést írtál az amino előtt ezért gondoltam hogy már nem is szálkásításról beszélsz de a kis súlyt még mindig nem vágom.

elég ha ugyan úgy edz mint eddig csak be iktat aerob mozgást is és kész.


ma 19:18, mint írtam nem ismerem a gyógyszert,gondoltam orvos írta fel neki asztmára ezért válaszoltam azt amit.

ha nem indokolt a szedése persze én sem ajánlom a gyógyzser csak azt hittem hogy neki az fel van írva és szedni e kell.

2011. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ! :)


Áprilisban áll szándékomban elkezdeni a diétát , csak most volt ideális a kérdés ,mert nem csak engem érdekel. :)

Nem írta fel orvos ,szimplán hallom / látom a hatását ,illetve hogy többen használják diéta mellett.

Mellékhatásairól csak annyit tudok, hogy kézremegés .. viszont hogy hogy kell szedni már nem tudom

2011. nov. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!