Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlatos-e xanax szedése...

Ajánlatos-e xanax szedése mellett extrém sportot űzni?

Figyelt kérdés

17/F

Elég rossz gyerekkorral rendelkezem, és a mostani időszakot se kívánom senkinek. Édesanyám pajzsmirigyrákos, depressziós, édesapám a millió munka miatt állandó ízület és ín problémákkal fájdalmakkal küzd de ennek ellenére is dolgoznak hogy legyen kenyér az asztalon. A családban az elmúlt 3 évben meghalt mindig egy hozzátartozóm és most is haldoklig nagymamám és édesanyám állapota is egyre csak romlik. A barátnőmmel is egyre rosszabb a kapcsolatom mert nem tud így elfogadni hogy ilyen vagyok. 4 évvel ezelőtt depresszióval diagnosztizáltak és azóta voltak hullámvölgyem kínoztam magam különböző dolgokkal vágdosás, éhezés stb... de tudtam magamon uralkodni. Az utóbbi időben azonban gyógyszerszedéshez folyamodtam mert már nem tudok mit tenni igazán csak sportolás közben tudom kikapcsolni az agyam, és mivel elkezdtem xanaxot szedni kíváncsi vagyok milyen hatással van,lesz ez a teljesítményemre mivel ha jól tudom izomlazító hatása is van?! Szóval gyógyszer szedés mellet sportolhatok nem töröm ki a nyakam egy hátraszaltó közben az izmok gyengülése miatt vagy ugyan úgy tudok majd teljesíteni?


2011. nov. 24. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Extrém sportolni szabad, xanaxot szedni nem. Rászoksz, és csak rosszabb lesz a helyzet.
2011. nov. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ezt orvossal beszéld meg, de valószínűnek tartom, hogy a sport helyettesítené a gyógyszert és maximum akkor kellene akutan bevenned egy felet, ha rosszul vagy.
2011. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyébként borzasztóan sajnálom, rettenetes ezt olvasni.
2011. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kezdj el sportolni,majd lassan hagyd el a xanaxot,ne tul gyorsan,ha mar raszoktal,pl. adj idöt magadnak,1,5-2 honap.Ezutan elkezdheted az extrem sportot is.Azt tudod hogy a tab. lazito,nem szabad vele kocsit hajtani sem,a reakcio is lelassul,tehat ha sportolsz,az eredmeny kimarad,nem tudom mit ertesz extrem sport alatt,de vigyazz magadra,nehogy veszeljes helyzetbe kerülj.Különben sportolni szabad,meg jot is tesz,lazabb leszel utanna,nem feszült,gondolok pl.a futasra,foci stb.
2011. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Küzdősportrolni nem küzdősportolnék a helyedben vagy legalábbis elég sokszor bevernék a képedet, mert lassul a reakcióidőd. Inkább kezdj el sportolni és hagyd el a xanaxot.
2011. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy csendesebb konditerembe edzeni. Hidd el, hogy meg fog nyugtatni. A gyógyszert meg hagyd a fenébe.
2011. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!