Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és legrosszab...

Melyik a legjobb és legrosszabb érzés a világon?

Figyelt kérdés
fizikai és szellemi (érzelem)
2010. dec. 6. 21:46
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

amikor meglátod elkezd gyorsabban verni a szíved, a gyomrodban fura érzés, legszívesebben odamennél hozzá: szia. hogy vagy? és magadhoz szorítanád. de szinte szótlanul elmentek egymás mellett, leginkább ő melletted.

tört, zúzódott, gyulladt, rándult meg már sok mindenem, volt hogy nem sokan múlt az életem, de ezt az érzést nem lehet összehasonlítani semmivel, semmilyen fizikai fájdalommal. :( :(

2011. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 Madmax12 ***** válasza:
A legrosszabb a megszületés,a legjobb a halál.
2011. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

fizika:Migrén

Szellemi:lelkiismeretfurdálás,kilátástalanság.

2011. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Amiket eddigi életem során átéltem, azok közül:

lelkileg a legjobb az az extázis, amit egy még alakulófélben lévő, bimbózó szerelem okoz, amikor épp helyzet van.. de az is, mikor már összejött:)

(De gyermekem pl. még nem született, az biztos vetekszik ezzel. Meg drogokat se nagyon próbáltam.)

lelkileg a legrosszabb: az a fajta szerelmi bánat, ami énmiattam történik, mert velem van a baj, a másik nem tehet róla, és ő lenne az utolsó akit megbántanék, megszakad a szívem ha belegondolok, de valamikor muszáj lesz katasztrófát okoznom (=szakítani), olyan mint amikor a Hófehérkéből a vadásznak muszáj kinyírnia Hófehérkét

az is szörnyű persze, mikor váratlanul elhagy a nagy szerelmem – mikor nem bírom felfogni ami történik, és bárhol máshol lennék inkább, vagy visszaforgatnám az időt, de nem lehet..

Továbbá a nihil. Amikor nem semmi de semmi nem történik, és kilátás sincs erre, még egy nyomoronc sört se képes meginni velem senki, nemhogy bimbózó szerelem extázisa.. Mikor az üresség vákuma kiszippantja a démonjaimat, akik rámtámadnak. (Egyszer pl. a hipochondriát. Na az is borzalmas volt, állandóan nyomasztó rendelőkbe menni iszonyatos stresszben, teljesen ok nélkül.)

De még nem halt meg nagyonnagyon közeli hozzátartozóm (nagyapám ugyan özel állt hozzám és nemrég hunyt el, de nagyon öreg és beteg volt, várható volt ez), nem csalt még meg pasi, és nem szenvedtem erőszakos bűncselekményt.

Fizikailag a legjobb: orgazmus, finom kaja evése mikor éhes vagyok, aludni mikor álmos vagyok, forró zuhany mikor fázom.

Fizikailag a legrosszabb eddig nekem egy durva fülfájás (aludni se tudtam, csak markolásztam a lepedőt), és súlyosabb bokarándulások voltak (jópárszor). De biztos sokkal rosszab élve elégni, vagy ha élve megnyúznak, vagy feldarabolnak, ledarálnak, savval leöntenek stb.

2011. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabb érzés a bűntudat, a legjobbat nem tudom
2014. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb az, amikor szeretve érzem magam

És a legrosszabb, amikor úgy érzem, nevetséges és szánalomra méltó vagyok és mindenki felsőbbrendűbb és jobb nálam...Ezek így egyszerre. Nem tudom egy szóval leírni, de nekem az a legrosszabb.

16/l

2014. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Számomra a legjobb testileg a futás. (=

Lelkileg nagyon jó: siker, futás, boldogság.


Lelkileg a legrosszabb: családon belüli erőszak, megaláztatás, bántalmazás.

Testileg számomra semmi sem volt igazán rossz, nagyon magas a fájdalomküszöböm.

2021. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!