Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és legrosszab...

Melyik a legjobb és legrosszabb érzés a világon?

Figyelt kérdés
fizikai és szellemi (érzelem)
2010. dec. 6. 21:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

A világon a legjobb érzés számomra,elérni valamit,amit senki nem hitt hogy elérhetek,felemelt fejjel,büszkén azt modani,hogy igen,megcsináltam!!!

A világon a legrosszabb érzés pedig,amikor elárulnak..

2010. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb érzés számomra a gyermekem iránti szeretet, a második a párom utáni szerelem. Fizikailag és lelkileg is a legjobb érzés számomra, hogy érezhetem, hogy szeretnek és szeretem őket.

Legrosszabb érzés a céltalan élet volt számomra, addig, amíg nem ismertem meg a páromat. Nem szeretett a családom, nem kedveltek a suliban, nem voltak céljaim, barátaim, senkim se volt. Az üresség volt számomra a legrosszabb.

Amit el tudok képzelni még rossznak: A tehetetlenség. Amikor nem tehetsz semmit. Nem tudsz segíteni az egyik szeretteden, nem tudod átvállalni a fájdalmát, pedig mit nem adnál érte, ha inkább neked fájna. (gyermeked szenvedése) Vagy ha elveszíted azt, amit vagy akit a legjobban szerettél, és nem tudsz semmit se tenni, hogy jobb legyen. Nem lenne elég, ha szétzúznál mindent fájdalmadban, nem lenne jobb, ha napokat sírnál.

2010. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Azt hiszem abban nem fogunk tudni megegyezni, hogy fizikailag a tökön rúgás vagy a szülés fáj-e jobban... Gondolom nincs itt olyan, aki mindkettőt átélte volna már :)
2010. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Tökön rúgásban hányan haltak meg? :)
2010. dec. 6. 23:40
 25/47 anonim ***** válasza:

Ez személyfüggő, de számomra lelkileg a legjobb volt egy vad, szenvedélyes csók, amit egy fiútól kaptam, akivel soha nem járhattunk együtt, pedig mind a ketten bele voltunk zúgva a másikba.Már van vagy nyolc éve, de azóta sem felejtettem el, és nem is éltem át senki mással...lelkileg a legrosszabb nekem a pánikroham volt, amit egy szilveszterkor éltem át:-(

Testileg a legjobb érzés egyértelműen az orgazmus(ezt azt hiszem, mindenkire vonatkozik)a legszörnyűbb pedig nekem az volt, amikor begyulladt a bölcsességfogam, egy hétig szenvedtem vele, aztán egyórás műtét keretében vágták ki a számból:-)

2010. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
90%

legjobb: szerelem

legrosszabb: halálfélelem

2010. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
Az én életemben az fáj a legjobban, hogy nagyon magányos vagyok a házasságomban.
2010. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Az én számomra:

a legjobb lelki érzés: a kisfiam születése volt, amikor a mellkasomra rakták/azok a percek, amikor az apa és a fia együtt játszanak/alszanak/beszélgetnek, szerencsére ez gyakori:)

legjobb testi érzés: szex után az a pillanat, amikor egymás borzongó, fázó, izzadó testéhez lehet bújni és egy nagyon sóhajtani/forró zuhany egy hosszú, téli nap után

legrosszabb lelki érzés: csalódás/rájönni, hogy valaki a hátad mögött mást ad elő, mint előtted

legrosszabb testi érzés: fogfájás/húgyhólyag gyulladás

bocsi, hogy kettőt írtam, nekem ezek a top listások

2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Legjobb a szeretet és a szerelem és (szerintem) legrosszabb mikor te cseszel el valamit és nem tudod visszacsinálni mert úgy még csak nem is tudsz okolni senkit érte, csak magadat.
2010. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
A legjobb és a legrosszabb a szerelem, mindennél jobb, és mindennél fájóbb.
2011. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!