Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki számít felnőttnek? Szerinte...

Ki számít felnőttnek? Szerintetek mi kell ahhoz, hogy vkit felnőttnek lehessen tekinteni?

Figyelt kérdés

Itt most kortól elvonatkoztatva értem.Milyen tulajdonságok jellemeznek egy felnőtt embert?Kire mondjuk azt hogy felnőtt?Szerintetek ki a felnőtt?Kire lehet ezt mondani?

Véleményeket várok!:)


2010. dec. 8. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

22.01. vagyok.

Azt mondtam, én személy szerint akkor nőttem fel. Másnak más hozza el ezt a fajta érettséget. Elnézést, ha félreérthető voltam. :)

2010. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A felnőttség talán abban áll, hogy önállóan képes vagy megfelelő értékítéletekre, függetlenül a szűkebb-tágabb csoportnyomástól, mások befolyásától.
2010. dec. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ohh, ezt az utolsót de jól esett olvasni.. Végre egy pont, ami maradéktalanul igaz rám:)
2010. dec. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az felnőtt, aki képes önmagáért, és ha úgy adódik, másokért is teljes körű felelősséget vállalni.
2010. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érett gondolkozás és felelősség tudat.
2010. dec. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!