Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék neki karácsonyra?

Szöszi1994 kérdése:

Mit vehetnék neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Már elég régóta járunk pontosan 3 éve.

Én 17 éves leszek ő pedig 21 éves.

Mit adjak neki?

Már sok mindent adtam neki.


2010. dec. 9. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezekből az információkból semmi nem derül ki.

Te tudod, mit szeret, ha 3 éve együtt vagytok, akkor ismerned kéne már.

Adj neki egy szép cigarettatárcát, ha dohányzik.

2010. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy félek hogy nem örülne neki.

Am már elégé ismerem és sok mindent kapott már ezért nem jut eszembe semmi.

Mondjuk most jutott egy. Olyan naptárt szeretnék neki csináltatni amin közös fényképek vannak.

2010. dec. 9. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Eszméletlen kreatív. Mellesleg ötvenezer ilyen kérdés van, hasonlóan nulla információval, ahogy te is kérdezted. Miért nem olvasod el azokat?
2010. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olvastam de nem találtam semmit..
2010. dec. 9. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:

főzzél neki házi tojáslikőrt ;)

[link]

2010. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És mit gondolsz, miért nem találtál?


Feltennék neked egy kérdést:


Mit vehetnék neki karácsonyra?

Már elég régóta együtt élünk pontosan 3 éve.

Én 23 éves leszek ő pedig 25 éves.

Mit adjak neki?

Már sok mindent adtam neki.


Átírtam az adatokat rám vonatkozóan. Nos mit tanácsolsz nekem?

2010. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
pofont!most komolyan...3 év olyan rég..és olyan sok mindent? én 16 éve vagyok a párommal, de már nyáron tudtam mit veszek neki..na amit adhatsz: nyakkendő, ing pulcsi kesztyű, sál, sapka, arcszesz, desodor,öv , ékszer ha szereti, kedvenc édesség vagy étel, ha szeret barkácsolni ahhoz való eszköz vagy szerszám, cipő, csizma, kabát, könyv. Ha nem akarsz ilyen sablonos lenni, akkor készíts valami kettőtökhöz fűződő emlék könyv félét, képes bögrét, pólót, ilyesmit! Vagy gravíroztathatsz de az elég drága.
2010. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom hogy mit ne. Közös képes naptár , bögre egéralátét, párna háztető kutyaház miegymás. Nagyon gáz.
2010. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21 18-as, ha hallgattál volna bölcs maradtál volna, nem azt kérdezték mit ne! ha nem tudsz adni tanácsot, legalább ne fikázd le azt aki ad! Azért mert neked nem tetszik, még a kérdezőnek tetszhet! Képzeld, egyébként én sem adnám ezeket, de mások vagyunk, nem baj? esetleg erre is gondolhatnál, és most gyorsan pontozz le megint, én aztán pont leszarom ezt a baromságot!
2010. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó otthon fröcsögj, ez az oldal nem erre való. Disztingválj, biztos nehéz, de talán sikerülni fog. Amiket felsoroltam, mind fantáziátlan, unkreativ megoldások, egy pasit se ismerek aki szerint nem gázosak. Nem értem esküszöm a hisztidet. Pontrendszert meg nem használom, úgyhogy hiába várod, nem pontozlak le :)))) További szép napot:)))
2010. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!