Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 év korkülönbség! Tapasztala...

25 év korkülönbség! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem személyes a kérdés, csak mostanában elkezdett foglalkoztatni a dolog. Akinek van ezzel kapcsolatban pozitív vagy negatív tapasztalata, vagy története, szívesen meghallgatnám :)
2010. dec. 10. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Ne kábíts már :)

nem vagy érintett ,csak úgy érdekel hogy ki mit szól

2010. dec. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

25 év

Akármelyik fél oldaláról nézzük is: sok jó nem fog belőle kisülni.

Úgy értem, hogy nem lesz tartós.

2010. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Én 20 éves voltam(lány), amikor összejöttem egy 44 éves pasival. Nem éltünk együtt, így 5 évig tartott a kapcsolatunk. Nem volt gáz, de nem érte volna meg az 5 évet,ha összecuccolunk. Nekem mellette volt más is, amit nem bántam meg, mert ha hűséges lettem volna, meggyűlöltem volna, amiért úgymond rápazaroltam a fiatalságomat. Azok a legszebb évek egy nő életében, ezért jól fontold meg kire pazarolod el az ifjúságodat. Én, így 10 év elteltével azt mondom, hogy sokat tanultam tőle. Mind emberileg, mind az életről. Kétségtelenül formálta a jellememet. Nagyon okos ember volt. Többek közt ez is vonzott benne. Az állóképességével nem volt gond. Sőt, azóta sem volt olyan pasim, aki annyit bírt volna a szexben, mint ő!Nehéz olt vele lépést tartani az ágyban:)

A tanácsom, hogy csak akkor vágj bele, ha méltónak találod rá! Persze ezt fiatalon nehéz megítélni, és amúgy is mindenki okozhat csalódást.

2010. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én 20 tól 30ig egy ilyen pasira pazaroltam az éveimet.nem érte meg...
2010. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

Ilyenekre gondoltam, köszi.


Egyébként tényleg nem személyes, velem egyidős párom van, és nagyon jól megvagyunk már 4 éve. Egy ismerőssel kapcsolatban jutott eszembe a téma :)

2010. dec. 10. 13:44
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Mi mostmár 7 éve vagyunk együtt, én 23 ő 48 és van egy 4 éves gyerekünk.... szal azért müködik. Azt hogy mi lesz pár év múlva azt nem tudjuk.... szal azért ennek is megvan a hátránya.
2010. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
mennyi ribanc van itt..
2010. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Jézusom...Utolsó válaszoló 16 évesen képes voltál összejönni egy negyvenes pasival? Azért ez undorító. A férfi sem normális, hogy egy kislánnyal kezd ki..


A kérdésre válaszolva, nem tartom egészségesnek az ekkora korkülönbséget. Esetleg akkor működhet, ha a férfi 75 a nő 50, de akkor is sok 25 év.

2010. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
25 év rengeteg...
2010. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Undorító vagy te, te szerencsétlen. A szerelem nincs korhoz kötve. Így hozta a sors, ez van. Szeretjük egymást, szerelem is volt. Van egy gyönyörü kisfiúnk, Németországban élünk, megvan mindenünk. EZ miért is undorító most így visszanézve?
2010. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!