Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél év korkülönbség?...

2 és fél év korkülönbség? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2 és fél év van a gyerkőceim között, a kicsi 3 hónapos. Mikor fognak tudni együtt játszani, egyáltalán fognak együtt játszani? Nagyobbik lány, a kicsi fiú. Illetve hogy néz ki egy napotok? Mi a napirend? A nagy NAGYON UNATKOZIK! Nincs kivel összejárni, bölcsibe oviba egy darabig még nem veszik fel, jön a tél, őrület!
2011. okt. 14. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ennyi a korkülönbség, pont a nagy a lány, kicsi a fiú. A kicsi 5 hónapos. Nagyon jól elvagyunk, a nagy nem igazán unatkozik. vannak barátok, unokatesók.
2011. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj tényleg barátkozni, az nagyon sokat segít mindenkinek. merre felé laksz?
2011. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ennyi a korkülönbség...,a nagy most 4 éves a kicsi 15 hónapos.

Igazándiból akkor kezdtek el együtt játszani, amikor a kicsi már ügyesen kúszott, mászott. Kb. fél évesen már jól elvoltak. Most már együtt bújócskáznak, kergetőznek.

Az első pár hónapban sokat unatkozott a lányom,én sem tudtam mindig vele játszani, hiszen a kicsi szopizott, és elég hasfájós is volt. Szépen lassan ahogyan növöget a babád, szerintem nálatok is jobb lesz a helyzet!

2011. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató kedves utolsó válaszoló! Akkor ez is csak kitartás kérdése... Pestiek vagyunk,de autó nélkül:S Ha lenne nem lenne gond útra kelni a kertvárosban lakó ismerősökhöz. A kicsi miatt meg hogy hideg lett eléggé be vagyunk gubózva:S Ott van még a játszóház heti egyszer mert nem valami olcsó. Azt megkérdezhetem hogy 2 és fél évesen milyen játékaitok vannak ami hosszabb időre leköti?
2011. okt. 14. 15:23
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem sokkal nagyobb korkülönbség, de kicsi 2,5 éves és akivel itthon vagyok-nem unatkozik, egész nap tesz-vesz, ha nem tudok vele foglalkozni, akkor is


ezért tartom hülyeségenk, hogy majd eljátszanak azért legyen kicsia korkülönbség

2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pici kb 10 hónapos korától játszanak együtt a gyerekeim. Előtte is volt, hogy együtt kúsztak körbe a lakásban, de most már együtt rakosgatnak, pakolgatnak, csörgőznek, zörögnek,zenélnek, stb.

Nekünk sok barátunk van a játszótérről, ha rossz idő van, összejárunk.

Ti nem barátkoztatok össze senkivel a nyáron? Nincsenek kisgyerekes szomszédok?

2011. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert én terhesen egész nyáron 1-2 alkalommal voltam kinn vele a játszótéren. Utolsó hetekben csak itthon ültem. Nagyszülők vitték el hétvégenként. Szomszédba nincs sajnos akivel játszhatna.
2011. okt. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!