Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! A lányotok kért...

Anyukák! A lányotok kért segítséget a szülés után?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy pl az első baba megszületése után kért segítséget hogy mit hogyan kell csinálni?Vagy segítettetek neki?
2010. dec. 11. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kérni.Szerintem ez ilyenkor természetes ha jó a viszonyuk
2010. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam van, és a menyem kért tanácsokat. A Szülés után két hétig bejártam hozzájuk főzni, takarítani, hogy ő csak a kicsivel tudjon foglalkozni.25 km-re lakunk egymástól. Amiben tudok, segítek neki, de beleszólni semmibe nem szólok bele.
2010. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kismenyem kért, de én mentem kérés nélkül is. Neki még pihennie kellett, a baba pedig folyamatosan üvöltött, míg ki nem derült, hogy éhes. Kevés volt a teje. Most már gyönyörű 16 hónapos vagány kissrác.
2010. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ti olyan jó fejek vagytok. Bár minden anyós ilyen lenne :)
2010. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feltetlenul kell segiteni, illetve felajanlani a segitsegunket. En is segitettem, s a mai segitek, mivel sokszor vigyazok az unokamra, mar 2 eves elmult.
2010. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem az a normális, ha kérdés nélkül megy, és segít.

ilyenkor minden újdonsült anyukának szüksége van rá, hogy valaki tanácsot adjon és mellette legyen.

az én anyum biztos, h jönni fog :D

2010. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első babánál különösen fontos a segítség, ha megcsászározták a kismamát, akkor pedig kb. egy hónap, amíg teljesen el tudja látni a háztartást.
2010. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megkértem az anyukámat, hogy segítsen majd a háztartásban, de amúgy is egyértemű volt, hogy jön. Szükségem is volt rá. És bár baba-mama kórházban szültem, a fürdetést nem mutatták meg, így első este itthon Anyukám fürdette meg a kislányomat. Anyósom inkább olyan messziről segítő típus, de ha szükségem lett volna rá, biztos kivasalt volna ő is. Kaját még így is hozott hétvégente:)
2010. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!