Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányom? 27 éves...

Miért ilyen a lányom? 27 éves és bulizik, mindig csak kondi terembe jár. Mondta nem akar gyerekeket, párja sincs jelenleg.

Figyelt kérdés
csak magával foglakozik.. Nem tudom hogy jó irányba tart-e. Van egy fiam is aki 29 éves, és nyugodt típus most fog megszületni a 2. unokám. Számára a család egy 0.. Csak ő. Mit rontottam el? Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 12. 16:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Miért rontottál volna el bármit?

Figyelj, nem mindenkit hoz lázba a gyerek és a szülés, engem sem, nem akarom, nem akarok anya lenni, dolgozó nő akarok lenni, engem a munka tesz boldoggá és annak gyümölcse, nem rontott el anyu semmit és ő nem is izél ezen, elmondtam neki, hogy én nem akarom ezt, nem is szeretem a gyerekeket, sosem szerettem, ez felnőtt koromra sem változott. Férjet persze akarok majd :) Anyukám nem problémázik a dolgon, azt mondta neki az a legnagyobb boldogság, ha engem boldognak lát. Ha a lányod boldog így, akkor te is légy az :)

2010. dec. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
43%
Későn érő. Ennyi.
2010. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Saten ‫҉ ***** válasza:
86%
Ő ilyen... nem értem miért zavar téged? Így kell elfogadni
2010. dec. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Semmit nem rontottál el, ő egyszerűen ilyen, el kell fogadni. Nem családcentrikus típus, inkább magának él és jól érzi magát. Nem egy ilyen nő ismerős van a baráti körünkben a családban. Sokan már 40 évesek, nincs gyerekük, ezért minden percüket magukra és a párjukra szánják. Ők ezt választották, nekik ez jó. Van ennek is előnye valamilyen szempontból.

De a lányodnak még van ideje, lehet változik a véleménye és lesz azért baba, ha talál magának egy olyan párt. :)

Én is nemrég gyógyultam csak ki a "nem akarok gyereket, mert nem szeretem őket" korszakból, de a lényeg, hogy sikerült. :D A lányod véleménye is változhat, ha úgy alakul az élete. :)

2010. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok van ugyan kedvesem 10 éve de se ő se én nem akarunk még,én amúgy is gyermekekkel foglalkozom munkaidőmben de otthonra még nem igénylem...Nem itélem el aki nme kar sose,nme vagyunk egyformák,meg ahoz apuka is kell meg nem a semmibe kell szülni,és főleg nem a szülői elvárás végett,mert azt te nevelheted fel.Vagy a gyerek lekisérült lesz mert érzi hogy csak a nyagyi miatti elvárás miatt van...Szerintem élje a saját életét mindenki úgy ahogy jónak látja ne úgy ahogy a szülei a társadalom elvárják tőle,mert abból jó nem sül ki...
2010. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok a korom lemaradt 28N
2010. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Ne piszkáld érte. Gyereket vállalni, családot alapítani egy nőnek a mai világban nagy kiszolgáltatottságot jelent és rengeteg kötöttséget. Lehet, hogy fél tőle (aminek van némi alapja is, ha szétnézel). Vagy megváltozik a véleménye, vagy nem - amíg nem bánt másokat, hadd érezze jól magát úgy, ahogy neki tetszik.
2010. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Én is rengeteg ilyen nőt ismerek, nem 27 hanem 35 fölöttiek! Minden buliban ott vannak és igencsak jól érzik magukat! Ebbe a világba teljesen érthető ha nem akar valaki gyereket.. 31/F
2010. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Nincs vele semmi baj. Nem életcél mindenkinek, hogy gyereket szüljön. Nekem sem, pedig én 31 leszek.
2010. dec. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
68%
Nincs semmi baj a lánnyal, csak nem találkozott még a neki megfelelő fiúval, ezért inkább élvezi az életet. Szerintem csak túl büszke ahhoz, hogy nyavalyogjon, inkább úgy csinál, mintha ennél többet nem is várna az élettől.
2010. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!