Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi karácsonyi hangula...

Nincs semmi karácsonyi hangulatom. Hogyan legyen?

Figyelt kérdés

Évek óta úgy érzem minden karácsony ugyanolyan, nem történik semmi extra...nem érzem azt a nagy szeretet-áradatot ami a filmekben van...sem azt amit gyerekkoromban átéltem. Talán egy kicsit...de nem az igazi. Mindig ugyanolyan a tesómmal feldíszítjük a fát (ugyanazokkal a díszekkel, mert szerinte a régi díszek kell a fán legyenek, esélyt se kapok arra, hogy kicsit változtassak, hogy "más" legyen) Aztán vacsorázunk egyet, ajándékot bontunk és kész. Se karácsonyi zene se semmi...egy nagy vacsora és kész. Idén meg még ajándékra se nagyon telik, bár nem ez a lényeg, azért ne mondja senki, hogy nem számít mert valahol igen...amikor nem látom örülni, nem látom azt a bizsergést, az ajándékozás örömét...

Aztán a párommal ez a negyedik karácsonyunk, de eddig még sosem szakadtunk el a családtól, mert "hogy néz az ki, hogy karácsonykor nem vagyunk otthon?!". így nélküle karácsonyozok:-S

Persze más lenne forralt bor mellett, beigli vel, kacagással és ajándékokkal, karácsonyi fimmel és zenével, fahaj illattal...de ezek nálunk kimaradnak, olyan az egész mint egy nagy "muszáj":(

Olyan rosszul esik, hogy egyáltalán ezt mondom, ezt érzem, hiszen nincs okom a bánatra mégis kesergek mint valami óvodás:(


2010. dec. 12. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem sincs semmi hangulatom.:S Nincsen hó,köd van,semmi jó. :/ Ajándékok nem tudom hogy lesznek,sztem nem kapok,vagy nagyon keveset,mert nem telik rá.Süti illat sincs,semmi.Szomorú vagyok,tele vagyok gondokkal,igen,ilyen korban.

15L

2010. dec. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!