Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leépíteni a...

Hogy tudnám leépíteni a "legjobb barátnőmet"?

Figyelt kérdés
Igazából nem csinált semmit, nem tett nekem rosszat, de már elegem van belőle. Csak a pasizáson, bulizáson jár az esze, nem érdekli a jövője stb.
2010. dec. 13. 15:44
1 2
 1/14 slora ***** válasza:
82%
Beszéld meg vele a helyzetet,hogy gondoljon a jövőjére és ez nem jó ahogy most van.
2010. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy ha valaki így gondolkodik, annak Te mondhatsz bármit, úgysem fogja érdekelni.. Ha megmondod neki a véleményedet, tuti megsértődik. Nem tudom mit lehetne tenni... Nekem is hasonló a helyzet, próbálom kezelni, ha valamin sértősik, nem veszek róla tudomást és kész... De a válaszok érdekelnek engem is...
2010. dec. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a gond? Megmondod, hogy egyre kevesebb közös témátok van, és igazából már nem akarsz vele barátkozni. Ez nem kötelező, vagy halálos. Nem kell megbántani sem. Az persze lehet, hogy elsőre megbántódik, vagy nem fogja érteni. Ez könnyen elképzelhető. Akkor nyugtasd meg, hogy nem tett semmi rosszat, csak másfelé fordult az érdeklődésetek és már nem illetek össze. Egy párkapcsolati válásnál is van ilyen, barátságban miért ne lehetne?
2010. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
mondd meg neki, hogy szerinted ribanc, te pedig "hiszel" a madarat tolláról dologban, úgyhogy keressen magának más pajtásokat :)
2010. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd többet, ne válaszolj a hívásaira se.
2010. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
86%
Nem az anyja vagy. Mondd meg neki a véleményedet; ha figyelembe veszi, jó, ha nem, nem.
2010. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha nem fogadod el olyannak, amilyen (erről szól a barátság meg a szeretet), jobb is, ha megszabadul tőled. Nem fogja sajnálni.
2010. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Antóniaa ***** válasza:
59%
Szép lassan leépíted a kapcsolatot és kész... Ezt tudod tenni...
2010. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Ne járj el vele bulizni, ha elhív valahova, vagy el akar menni hozzád, legyen más programod, akár meg is mondhatod neki, hogy téged nem nagyon érdekelnek azok a dolgok, amik őt, nem akarsz részt venni benne, vagy beszélgetni róla. Keress más társaságot, akikkel jobban megértitek egymást.
2010. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"Szerintem ha nem fogadod el olyannak, amilyen (erről szól a barátság meg a szeretet), jobb is, ha megszabadul tőled. Nem fogja sajnálni."

Ez így szépen is hangzik, csak tudod, ha valaki nem az a bulizós fajta és állandóan hívják, de nem akar menni és ezt a másik nem érti meg, akkor az nem egyszerű helyzet. Nekem pont ez a gondom, hogy mindig hívnak és nem értik, hogy én nem érzem jól magam ilyen szituációban, ezért nem megyek. A barátság márpedig nem arról szól, hogy megteszek mindent amit a másik kér, akkor is ha nekem az rossz.

2010. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!