Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszatudnám még szerezni a...

Visszatudnám még szerezni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Úgy történt az egész, hogy 2 és fél éve van a barátom, és hát mondhatjuk úgyis, hogy miatta veszítettem el a legjobb barátnőmet, akivel már 10 éve bnők voltunk. A bnőmmel kb másfél éve romlott meg a kapcsolatunk, olyna szinten hogy kb, 1 évig nem is beszéltünk. Aztán már pár hónapja néha msnen bezsélünk. Ő nekem nagyon sokat jelentet és szeretném ha most is legjobb bnők lennénk. Nagyon bánt a dolog hogy már nem vagyunk jóba és az én hibámból :S Mit tehetnék szerintetek?
2011. jún. 20. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Am. nálam is kb ez volt, de azért beszélgettem a legjobb barátnőimmel is. Aztán amikor nekik is lett barátjuk, akkor jöttek rá, hogy én miért "hanyagoltam" őket akkor.

Nem hiszem, hogy magyarázkódással sikerül visszaszerezned a barátnődet. Vagy kérj tőle bocsánatot, és éleszd újra a kapcsolatot.

2011. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel, beszéljetek meg egy időpontot, hogy szeretnél vele beszélni. Aztán szépen személyesen is elmondod neki, amit itt nekünk leírtál.
2011. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Épp most beszéltünk meg egy talit a hétre vmikor, és most mondtam neki el hogy sajnálom és mondta hogy nem csak az én hibám volt mert most jött rá hogy ha van szerelme akkor más, szóval remélem rendbe jön minden :)
2011. jún. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!