Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem elvesztem a legjobb...

Úgy érzem elvesztem a legjobb barátnőmet. Elmesélem mi történt 2 nappal ezelőtt! Hogy mentsem meg a jó barátságunkat?

Figyelt kérdés
Minden nap együtt mentünk le a játszótérre a gyerekeinkel!Szinte már annyira összenőttünk,hogy hiányzott ha nem jött át egy jó kávéra. Közös palacsinta sütögetés a gyerekeinkkel...Minden nap pontos időben meg volt beszélve,mikor visszük a gyerekeket a játszótérre!!De tegnapelőtt nem hívott,hogy menjünk le!Mi a gyerekeimmel elindultunk le,és fölhívtam,és ő a szomszédasszonyával indult le a boltba,és a gyerekeikkel!Mondta hogy majd jönnek ök is vissza a térre,csak el kell mennie vacsit venni!Vissza is jött a szomszédasszonyával,akivel hozzáteszem ritkán beszél,mert sokat melózik a csaj!Egész végig ők beszélgettek,én szinte hozzá sem tudtam szólni a dolgokhoz!A barátnőm gyerekei kiközösítették a lányomat,a szomszédjuk lányával,megbeszélték hogy nem játszanak vele!A barátnőm fia rögtön elkezdte bántani a lányom,fenekébe rugdosott,és a barátnőm rájuk sem szólt!Ekkor besokalltam és haza jöttem!Másnap írt barátnőm,hogy reméli nem haragszom rá,én pedig megírtam neki a véleményemet az előző napról!Azóta nem is hív föl,alig ír smst,és tegnap is a szomszédjával jött le!Alig beszélgettünk. Nem haragudhatok semmiért?Vagy én kérjek bocsánatot,hogy meg mertem haragudni???Mit tegyek,hogy újra olyan barátnők legyünk mint voltunk??
2010. jún. 29. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
keres te is egy "másik szomszédot" és menj le vele és amjd meglátja milyen érzés
2010. jún. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne akard kisajátítani. Majd ha hiányzol neki, keres. Joga van más társasághoz is, ahogy neked is.
2010. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos én is csak azt tudom tanácsolni, amit az első válaszoló írt. Ezt "hátbatámadásnak" venném, az ilyen nem barát.
2010. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Persze, joga van, nem arról van szó, de nem kell kiközösíteni, meg semmibe venni a másikat (akivel eddig tök jóban voltunk), ha ő is ott van. Beszéld meg vele, és ha szerinte ez normális, akkor szerintem keress mást magadnak.
2010. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Vegyük hát sorra.

Van valaki, akivel lejártatok gyereket "sétáltatni".

Az illető egy nap mással is ápolt kapcsolatot, mire te bepipultál, és kipanaszkodtad magad.

Na EZÉRT veszítetted el. Ki akartad sajátítani.

2010. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Szegény, ez nagyon rossz érzés lehet! Azmégoké, hogy a szomszédja is ment, de az, hogy a Te lányoddal így bántak a gyerekei és rájuk sem szólt... az nagyon durva! Azértmég talán nincs veszve minden, de ezt azértmondd el neki, hogy nem tetszett! Azt is, hogy nem kisajátítani akarod, de a viselkedése nem volt okés.
2010. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én komolyan mondom, hogy nem értem, hogy emberek miért nem mondhatják el a barátnőjüknek, ha valami bántja őket. Miért van az, hogy ilyen esetben kiközösítenek.


A csajnak az lett volna a dolga, hogy először is ráver egyet a saját kölkének a seggére, hogy mégis mit képzel magáról, hogy rugdossa egy kislány fenekét. Mivel ezt nem tette meg, én már eleve elítélem. Nem tudom milyen a nevelési morálja, de eszerint nagy null.


A másik, hogy te leírtad neki, hogy ez hogy esett neked, elmondtad neki, hogy haragszol. Amire a válasza nem az, hogy figyelj, ne haragudj rám, oda fogok figyelni arra, hogy ne bántsalak meg, mert fontos vagy nekem, a barátom vagy, és jó az nekünk, hogy közös programokat csinálunk, stb.


Sajna én is így vagyok a munkahelyemen, 1 éve baszogatott egy kollégám, különféle, rám nézve kellemetlen megjegyzéseket tett rám, és amikor írtam neki, hogy szálljon le rólam, még ő nem áll velem szóba, és még bocsánatot sem tudott kérni, azért, hogy folyamatosan sértegetett. Hát most erre mit mondjak.


Neked nehezebb, mert míg nekem egy senki az illető, addig neked egy barát. De azt is el tudom képzelni, hogy te tartod inkább ezt a dolgot barátságnak, míg ő ugyanúgy egy szomszédnak tart, ahogy a másik szomszédját is. Neki tök mindegy kivel haverkodik.


Átérzem a helyzeted, és ha vissza akarod kapni ezt a "barátságot", mert úgy látom neked fontos, akkor írj neki egy levelet, és írd meg neki, szép, kulturált hangnemben, hogy neked mi fáj. Írd meg neki, hogy nem erre számítottál, stb.


Ha valóban fontos vagy neki, akkor jelentkezni fog.


De az, hogy még válaszra sem méltat, kicsit aggasztó.


Az ilyen kerüljön egyszer ebbe a helyzetbe, majd megtudná.

2010. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sajátitottam ki Őt,mert nem kötöttem magam mellé,de ha van egy legjobb barátnőm,akkor nem koccoltatom ha olyas valakivel vagyok akivel ritkán találkozok,azért föl lehetett volna hivni hogy megyek le,de most itt a szomszédom is!Aztán meg ha a csaj nem ér már rá vele foglalkozni,rögtön megcsörren a telefonom!!!
2010. júl. 3. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!