Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Nektek szokott a...

Feleségek! Nektek szokott a férjetek úgy köszönni, hogy csá?

Figyelt kérdés
Főként telefonba?Eddig nekem hello-t, vagy sziát köszönt, most pedig amikor elköszönünk telefonba, akkor csát...A haverjainak szokott így köszönni...Titeket nem zavar/zavarna?
2010. dec. 13. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Engem nem:)

Nem kell szerintem semmi rosszra gondolni, csupán annyi, hogy "ráragadt" ez a szó. Én is sokszor járok így, újabban mindenkinek úgy köszönök hogy "cső", még az anyukámnak is (barátnői a viszonyunk, nem sértődik meg, sőt már rá is ráragasztottam:D).

2010. dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
:):):):) Tudom h nő vagy de ennyire ne bonyolíts már mindent túl :) Ez aranyos, de nincs miért rosszul essen :D
2010. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
egy időben próbálkozott igy köszönni,de párszor erélyesebben rászóltam hogy nem a haverja vagyok,köszönjön rendesen...
2010. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
89%

én attól kapok idegbajt, hogy ha egyedül van, tud úgy köszönni, hogy Szia Drágám, Szia Szerelmem... mikor haverok is hallják, akkor meg: hali... meg rendesen lekezelően beszél... wáá... nagyon bosszantó.. mindig mondom neki, hogy most ezt azért csiálja, mert gizda a haverjai előtt... de ő meg állítja, hogy mindig direkt odafigyel, hogy szépen beszéljen... DE NEM TUD. ez férfi betegség... már nem is haragszom rá emiatt...

(mondjuk nekem nem a férjem, még csak 1 éve járunk. :))

2010. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jucus Pucus válasza:
100%

Szia!

Én a pasimat "leszoktattam" erről, illetve kb. kétszer kellett mondanom neki, hogy nekem ez lekezelően hangzik, inkább ne erőltesse és ennyi. Értem én, hogy nem olyan szándékkal mondja, de akkor is.

2010. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
:)Csak furi, mert nekem sose köszönt így.Most is csak akkor, ha más pasikkal van, munkatárssal, főnökkel, vagy haverral.Amúgy rosszra nem gondolok,rosszul nem esik, csak zavar, mert tényleg nem a haverja vagyok, hanem a felesége:)
2010. dec. 13. 18:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok de nem szoktam a páromnak csá vagy cső köszönni.
2010. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én a nő vagyok és néha szoktam úgy, ha na csá szivi, akkor majd még hívjál, jó? Akkor is, ha magam vagyok. :D
2010. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is köszön néha úgy a párom telefonba, hogy "cső-cső", ahogy a haveroknak szokott. Nem szóltam még soha, de nem esik valami jól. Amúgy simán "szia" a szokásos köszönése. :)
2010. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont aktuális a kérdés, mert pont ma köszönt el úgy a férjem,h csá, és majdnem felrobbantam..... nagyon ritkán fordul ez elő, és tudja, h nem szeretem, de vmikor megfeledkezik róla....
2010. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!