Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Nektek szokott a...

Feleségek! Nektek szokott a férjetek úgy köszönni, hogy csá?

Figyelt kérdés
Főként telefonba?Eddig nekem hello-t, vagy sziát köszönt, most pedig amikor elköszönünk telefonba, akkor csát...A haverjainak szokott így köszönni...Titeket nem zavar/zavarna?
2010. dec. 13. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
néha nekem is szokott így a barátom, de ha szólok neki hogy ez rosszul esik, akkor kijavítja rögtön
2010. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én a barátomnak köszönök néha véletlenül csá-t, de mindig rámszól. De tényleg nem direkt, csak ha épp munkahelyen vagyok, vagy vásárlás közben, és csak egy gyors beszélgetés lehet, akkor ez jön.
2010. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nem figyelek oda, képes vagyok bármilyen, általam kicsit is ismert nyelven köszönni. Mondjuk a férjemet nem zavarja, már nevetve kérdezi, hogy most éppen melyik nyelv volt.

De ami rögzült nálam, az az "hola senor" - nyelvtanilag se helyes, de jól hangzik :)


Viszont akkor megzabáltam, amikor együtt megnéztük a kedvenc filmemet, az Élet szép-et (olasz film, Roberto Begnini jegyzi), ott a főszereplő "Buon giorno, principessa!"-val köszön a feleségének. Utána egy darabig ő is így köszönt.

2010. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőknek nincs bajuk, csinálnak maguknak:):):)
2010. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én sem rajonganék érte, ha a férjem csával köszönne

22/N

2010. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi a párommal rendszeresen így köszönünk. Szerintem nem kell belőle nagy ügyet csinálni, ettől ugyanúgy szeretjük és becézzük egymást, csak mivel mindenkinek így köszönünk ezt szoktuk meg, felesleges túlbonyolítani. nálam a Na csá mackó a megszokott :D
2010. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Nem bonyolítom én túl, csak pont ez az, hogy nekem sose köszön így, csak a barátainak.Vagyis most már nekem is, amikor velük van:)Na de ez legyen a legnagyobb problémánk:)

2010. dec. 17. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!