Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel igyekeztétek megnyugtatn...

Mivel igyekeztétek megnyugtatni magatokat, amikor elhagyott a szerelmetek több év után?

Figyelt kérdés
Mire gondoltatok, hogyan próbáltátok a leghamarabban feldolgozni, hogyan próbáltatok esténként elaludni..?
2010. dec. 14. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk nem voltak nagyon hosszú kapcsolataim, de úgy sikerült, hogy vissza gondoltam a gondjainkra, a veszekedésekre, a viselkedésére, a rossz tulajdonságaira, és valahogy sikerült elfelejtenem. egyszer úgy próbáltam, hogy összejöttem egy sráccal, de nagyon nem volt jó. egyedül akartam lenni, végig gondolni mindent, magamban el lenni. találkozz barátokkal, csinálj programokat, ha kell valakinek sírd ki a vállán magad.
2010. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!