Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám magamat megnyugta...

Mivel tudnám magamat megnyugtatni? Nem tudom abbahagyni a sírást.

Figyelt kérdés

Egy kissé összekaptam az egyik szülőmmel és még mindig nem tudom abbahagyni a sírást. Ha valakit érdekel, és segítene, leírom neki privátban. Nem szeretném ide... Köszönöm előre is.

A kérdésem lényege pedig: hogyan tudnám elfelejteni a haragomat és abbahagyni a sírást?


2011. júl. 4. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
addig sírj,ameddig szükségét érzed! így tudsz megkönnyebbülni. a sírást nem szabad visszatartani! így megtisztulsz!
2011. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, csak már alig kapok levegőt. Meg nem szeretném, hogy napokig kisírt szemem legyen.
2011. júl. 4. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van! Sajnos, ha nem sírod ki magad, akkor a visszafojtott zokogás a lehető legrosszabb időpontban tud kitörni. Tényleg jobb kisírni magadat, magától el fog állni idővel.
2011. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták. Ne fojtsd magadba. Ehm tapasztalatból tudom. Hát nem fogsz jól járni azt garantálom. Bár nekem is mondta volna valaki :s. Azért sajnálom.
2011. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


kisírod magad,megnyugszol,utána menni fog,hidd el (:

2011. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm a cikket.
2011. júl. 4. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van. Nekem is nagyon sok gondom van a szüleimmel, gyakran sírok a veszekedések miatt. Ilyenkor elvonulok, és sírok, amíg jól esik. :S De utána megkönnyebbülök. Viszont a harag mindig ottmarad a szívemben, ezt nem tudom, hogy lehet eltüntetni, nem vagyok túl jó megbocsátás terén. :(
2011. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

egyetértek az előttem szólókkal, de nem akarom mégegyszer ugyanazt leírni, úgyhogy azt írom, ami nekem segít, amikor ki vagyok borulva és nem akarok sírni. pipázz! ha én le akarok lazulni, tömök egy vízipipát és minden könnyebb. (hasonló okai vannak ennek, mint ami miatt az amcsi filmekben a kiborult emberek papírzacskóba lélegeznek: oxigénhiány-->vérnyomáscsokkenés-->megnyugvás)

Sok szerencsét és fel a fejjel!:)

2012. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 renji7575 ***** válasza:

igen inkább sírd ki magad..

meglátod utána mát nem lesz semmi gondod.

amúgy meg nem muszály elfeldtetni magaddal a tetteket/történteket inkább próbáld meg elfogadni őket

2012. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!