Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megnyugtatni?

Hogyan lehetne megnyugtatni?

Figyelt kérdés
A húgom barátjának autóbalesete volt. Az autó teljesen összetört, a fiú pedig életveszélyes állapotban van. A húgom egyből ment a kórházba amikor megtudta, de az orvosok meg nem engednek be hozzá senkit csak a szüleit. Az orvosok azt mondták, hogy lehet, hogy nem fogja túlélni. Ő most nagyon szomorú (mondjuk el is hiszem..). Direkt békén hagyjuk, hogy egy kicsit megnyugodjon, de nem akar hazajönni pedig azt mondták, hogy ma nem mehet be. Fölöslegesen marad ott, úgyse engedik be. Mit csináljunk vele? Továbbra is hagyjuk? De azért haza kellene jönni neki nem?
2010. máj. 8. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem lehet okosat mondani a hugodnak hisz az érzelmek vezérlik, én bent maradnék a hugommal a kórházban, hisz ő is támogatásra szorul.
2010. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerű az lenne,ha hazahoznátok legalább reggelig,de tuti nem menne el addig,mig be nem mehet a barátjához... Lényegében azt semmi nem tiltja,hogy a folyosón üljön,de nagyon ki fog merülni..,idegileg gondolom már igy is ki van.
2010. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok békén, semmiképpen ne vigyétek haza, ha nem akar menni..maximum vigyetek be neki egy kis kaját, esetleg valami könyvet, hogy lefoglalja addig is a gondolatait.Ilyen esetben ezzel tudtok a leginkább segíteni.
2010. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem engedik be, magától is haza fog menni. Nem kellene rá most nyomást gyakorolni; elég az ő fájdalma.
2010. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akar hazamenni,ne erőltessétek. inkább vigyél be neki valami kaját (már ha tud ilyen állapotban enni), üdítőt, meg amire szüksége van.

Őszintén,ha az én párom lenne ilyen állapotban,én se mozdulnék (akkor se,ha nem engednek be). Hagyjátok,hagy maradjon,ha szeretne. Mert ha most hazarángatod,és ne adj isten nem éli meg a barátja a reggelt,sosem fogja megbocsájtani magának és nektek se.


Kitartást a húgodnak és jobbulást a barátjának. Őszintén remélem hogy minden jól alakul.

2010. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Már feltettél egy ilyen kérdést nem? Bár ott az illető meghalt...

Nagyon sajnálom ami történt, borzasztó lehet a húgodnak... Innivalót meg valami cukorkát vigyetek be neki, esetleg újságot, könyvet...

2010. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegnap ezt az egy kérdést tettem fel.

Bent maradt este. Olyan éjfél körül jött haza. Ma reggel egyből be is ment hozzá és már túl van a nehezén. Már több esélye van, hogy túléli.

Köszi a válaszokat. :)

2010. máj. 9. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nah,ezt jó olvasni,hogy jól alakulnak a dolgok!!:)
2010. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan örülök neki én is! Nem tudom, mi lenne velem, ha az én párommal ilyesmi történne... Remélem, hogy felépül! Kitartást neki és a húgodnak is!
2010. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!