Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudott anyukátok megnyug...

Mivel tudott anyukátok megnyugtatni mikor betegek voltatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlétével.
2010. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
engem semmivel. orvos szülő praktikuma, hogy közölte félóránként, hogy amennyiben nem megy le a lázam, kórház és infúzió. apukám hozott mindig virágcsokrot és videokat, hogy mással legyek elfoglalva:)az jobban nyugtatott.
2010. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, valahogy nem nagyon érdekelte, ha nagy ritkán beteg voltam.
2010. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy nem szólt hozzám. Nem vicc!
2010. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor kórházba voltam.bejött munka után és mondta hogy ha már látta hogy kivagyok akkadva hogy "kicsikém meggyógyulsz" meg ilyenek és mikor haza mentem akkor mindig megfözte a kedvenc kajámat:D
2010. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nekem mikor egész pici voltam mindig a pocimat simogatta.

Apu pedig egy lángost csempészett be nekem a kórházba:).... amikor haza mentem s a kedvencem volt viszont leszolt ne egyek belőle olyan sokat:(

2010. jún. 30. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Apum miután az egész éjszakát végighánytam elmondta, hogy a lucullusi vacsorákon páva tollal hánytatták magukat, hogy utána még többet ehessenek. Sokat viccelődtek ilyenkor, filmeket néztünk, kiszolgáltak, aztán jött nagyanyám és fél rág gügyögött nekem.
2010. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én voltam akkor a világ legnyugottabb embere..inkább anyumat kellett nyugtatni:S
2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!