Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt e legcikibb, leghaszná...

Mi volt e legcikibb, leghasználhatatlanabb, legrosszabb ajándék, amit valaha kaptál? És a legjobb? Kitől kaptad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%
Urna!:D LoL visítva röhögök :))))))))))))))
2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Tényleg jó. :D
2010. dec. 14. 17:59
 23/37 anonim ***** válasza:
95%

párom mamájától kaptam egy parfümöt,aminek az illata übereli a wcillatositót...és ráadásul drága is volt...mivel nem mertem megmondani h nagyonbüdös,máig kérdezgetim,h elfogyott-e,rendel nekem másikat akkor...:D


legjobb? tavaly karácsonykor páromtól egy bordó bőr táska...van vagy 20 táskám,de ezt nagyon eltalálta

meg anyukámtól egy majdnem földig érő szövetkabát


de a legkedvesebb ajándék az kisöcsémtől egy wcpapir gurigából készitett angyalka

2010. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
98%

Úgy látszik, én eddig megúsztam olyan naggggyon ciki ajándékok nélkül. Bár egyszer elég kínos volt... osztálykarácsonyra egyik csomagban volt egy giccses csillámos táncoló gipsz-Mikulás meg egy ilyen "tuti egy ajándékcsomagból való" sima Dove tusfürdő... nem tudom, nem ajándékcsomagban kicsit snassz egy tusfürdő, ráadásul osztálykarácsonyra... mintha az lenne az üzenete, hogy "Büdös vagy, fürödjél meg!" (hát, osztálytársaim is néztek, mikor kibontottam a csomagot, kicsit ciki volt, bár inkább az ajándékozó részére). Ja, meg egyszer szintén osztálykarácsonyra kaptam egy plüssmacit, aminek félig le volt szakadva a nyaka -.-...


A legjobb... húúúú, sok van :). Laptopom anyáéktól, koncertjegy egyik bnőmtől, a legkedvencebb almás brossom szintén anyáéktól... CD-k... :D.

2010. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Az urna mindent visz :D Majd bepisiltem a röhögéstől...


Legcikibb. Anyóstól turkálós nagymama bugyi és még erősködött is, hogy próbáljam fel...a fiai előtt (férj, sógor)


Legjobb...eljegyzési gyűrű a páromtól..most már férjemtől. :)

2010. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb amikor páromtól tavaly eljegyzésigyűrűt kaptam majd idén (már megmutatta) 2 republic koncertjegyet! :)


Legrosszabb annyira nemvolt, mondjuk mikor tesóm adott apának egy könyvet: "Mindenki szeret csak apám nem" címmel na az gáz volt. Mondjuk tesó nem tudta milyen ciki ugyanis elötte egy évvel kaptam ő is egy osztálytársától....ah de szar egy könyv.XD

2010. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

kávéfőző, whiskys készlet, "Bor kalauz" könyv

azt még hozzáteszem, hogy mormon család révén a vallásunk tiltja az alkohol és a kávé fogyasztást és ezt az ajándékozók is tudták.

2010. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy csak egy zöld kezet lehet adni, az urnára többet is nyomnék! :-)))))
2010. dec. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
94%
legjobb: pozitív terhességi teszt a feleségemtől
2010. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Ez aranyos.:)
2010. dec. 22. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!