Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt e legcikibb, leghaszná...

Mi volt e legcikibb, leghasználhatatlanabb, legrosszabb ajándék, amit valaha kaptál? És a legjobb? Kitől kaptad?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
98%

A baba az tényleg szép ajándék utolsó! :)

(de azért a kisördög felvetette bennem: hogy csomagolta a tesztet? kistasakban vagy csomagolópapírban adta át? :DD)

2010. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

az urna a legjobb:D


én nagymamámtól egy óvszert kaptam 11 évesen, mert azt hitte, hogy a Durex egy csokimárka:D és tetszett neki a csomagolás, és gondolta örülni fogok neki, mert még ilyen csokit úgysem láttam.. Amúgy nem volt nála az olvasószemüvege a boltban, úgyhogy nem tudta elolvasni, hogy mi van ráírva.. Persze én amikor kibontottam.. :D

Ez nagyon bennem maradt:D

2010. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

15:30:

Ezek a nagymamák??! :DDDD Nagyon jó sztori :))

2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Hihi. :)
2010. dec. 29. 20:07
 35/37 anonim válasza:
100%

Tavaly karácsonyra

Egy betét csomagot kaptam karácsonyra.....

Mondhatom elég kínos volt amikor meglátták mit is kaptam...



Legjobb karácsonyi ajándék: laptop és egy óriás csacsi(imádom az óriási plüssöket😍)

2019. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Egy doboz cigarettát kaptam az egyik haveromtól, pedig nem is dohányzom.

Megtartottam emlékbe, ott porosodik a szekrényben. :D

Engem arra emlékeztet, hogy jóban vagyunk és kedvességgel adta, azzal pedig nem foglalkozok, hogy cigaretta.

2021. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Kb 23 éves voltam már, és volt egy srac akinek tetszettem. Régi vicces sztorikat meséltünk. Elmeséltem neki hogy kb 9 évesen görkoriztam és elég nagyokat estem, most már nem szabad bevernem a fejem eü okok miatt, és régi műtétek miatt amit el is mondtam neki. Mit kaptam tőle?! Egy görkorcsolyát...
2023. ápr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!