Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor miért érzem ennyire...

Most akkor miért érzem ennyire rosszul magamat?

Figyelt kérdés

Az a lényeg,hogy volt egy fiú,aki össze akart velem jönni,de én kikosoraztam,mert úgy érzem,hogy most nem vagyok készen egy kapcsolatra. Nehezen,de most ott tartunk,hogy megértette,és barátok maradunk. Viszont most szörnyen rosszul érzem magam,mintha valami űr lenne bennem,vagy nem tudom. Mondtam neki,hogy

úgy is talál majd egy hozzá illő lányt,de ha belegondolok kishíján felrobbannék,ha meglátnám egy másik lánnyak :S. Tudom,hogy nekem aztáns emmi sem jó,de kérlek írjatok valamit,mert nagyon rosszul érzem magam!

Előre is köszönöm.

17L


2010. dec. 15. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

így jártál. Majd megtanulod a sorrendet: Először megismerjük, utána gondolkodunk, hogy kell-e nekünk.


Az eldobom és utána bőgök sorrend nem jó, gondolom már észrevetted.

2010. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a se veled, se nélküled. Ez mégsem jó, ha meg akarod akadályozni, hogy más lánnyal is legyen, járjon, de te pedig nem szeretnél most vele járni. Ez már önzőség.
2010. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetszik neked? Szeretnél vele lenni?


Akkor mondd meg neki, hogy igen és ne haragudj rád, hirtelen felindulásból válaszoltál így, mert megijedtél. Addig tisztázd vele még nem késő!!


Nekem már az volt anno, úgyhogy tényleg így lenne a helyes!!


L/19

2010. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát végül is tetszik,de igazad van,azt hiszem az lesz a legjbb ha újra átbeszélem vele a helyzetet! :)

2010. dec. 15. 20:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak az hiányzik, hogy valaki teperjen utánad...
2010. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!