Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul érzem magam!...

Nagyon rosszul érzem magam! Ez normális, hogy ennyire nem szól hozzám?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, Ő harmincon túl. Az egy dolog, hogy mivel sokat dolgozik, kb kéthetente látom, de azt is szabályosan ki kell nyígnom, és akkor kapok egypár órát, mert ő fáradt (pedig közel lakunk egymáshoz). De mostmár újabban nem is szól hozzám, mert ő fáradt. Írok egy halom smst egész nap, nagy bajok is vannak, megírom, semmi reakció. Van ingyenes telefonunk, ingyen sms-ünk, és napokig nem reagál semmire. Amikor nagy nehezen kiénekeltem belőle egy választ, akkor azt mondta, hogy fáradt ahhoz, hogy újabb és újabb kérdéseket tegyek fel, így inkább hozzám se szól, nem akar beszélgetni. Na de az év 90 %-ában fáradt! Ha arra várunk, hogy minden jó legyen, akkor várhatunk, míg meg nem halunk! Szerintem a párok nemcsak akkor vannak együtt, amikor minden stimmel, de lehet, hogy rosszul gondolom. Mostmár még annyit se szól hozzám, mint a kapcsolatunk elején. Mikor kérdeztem, hogy szakítani akar-e, akkor azt mondta, hogy nem, miért tenné? De továbbra se reagál semmire, amit mondok, a bajaim nem érdeklik. Mit jelenthet ez?
2010. dec. 16. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jártok?
2010. dec. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ja, igen,bocs, most olvastam végig. Bocs! Szerintem ez nagy gond.

vagy van valami olyan ami nyomasztja, és stresszeli, titkolja, nagy rajta a nyomás, vagy pedig nem szeret már téged. Velem is ez volt. alig beszéltünk, le sem szart, smst nem írt, nem válaszolt, vége lett. Szóval, járj utána, ne várd meg, míg kikészülsz idegileg.

2010. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja igen, ha nem derült ki: járnánk elvileg.
2010. dec. 16. 23:37
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagál semmire, amit mondasz, a bajaid nem érdeklik. Mit jelenthet ez?Azt hogy szarik a fejedre...Amúgy ha nem szól hozád,hogy szexeltek párok azt is szoktak,vagy is némán szónélkül,van egyáltalán szex,ez szerintem nem járás ez inkább vegetálás a meleg fosban...
2010. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nem fontos neki ez a kapcsolat
2010. dec. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy fontos neki. Bocs :-(
2010. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
23:40! Azon a pár kinyígott órán van az is, de nevetni fogsz: még az is szó nélkül, kussban történik. Néha megpróbáltam ezen változtatni, de ő nem partner ebben.
2010. dec. 16. 23:44
 8/19 anonim ***** válasza:
?????????????????? A szex is ilyen?
2010. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen.
2010. dec. 16. 23:49
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt varja hogy te szakits vele. ezzel a modszerrel akarja elerni
2010. dec. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!