Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ezzel a helyzettel...

Mit tegyek? Ezzel a helyzettel? Pedig nem vagyok féltékeny tipus!?

Figyelt kérdés

A páromnak rengeteg női ismerőse van...Ez nem is baj,mert nem vagyok féltékeny...

Viszont mostanság,ha msn ezik lányokkal,akkor ha esetleg arra járok (takaritás közben),gyorsan kilép...

Sérelmeztem is ezt neki,de az volt a válasz,hogy semmi közöm hozzá..Utána meg az,hogy olyan dologról volt szó,ami szerinte nem esett volna jól nekem...

De nem mondta el mi az!

Ti mit tennétek ilyen helyzetben???


2010. dec. 17. 09:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Hát, amit veled nem tud megbeszéélni, vagy végre hajtani, azt megbeszéli más lányokkal.
2010. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Jah és ilyen helyzetbe ha kerülnék akkor fellépnék, és igenis megkérdezném, hogy mi a probléma, mit csinálok/unk rosszul a kapcsolatunkban, hogy ő más lányokhoz kell forduljon olyan témakkal amit én nem láthatok.Mivel valami biztos, hogy nem stimmel ebben a kapcsolatban.

-első-

2010. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Naplózott beszélgetések...vissza tudod nézni a beszélgetéseit.
2010. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt kérdeztem tőle,hogy van e valami,amit rosszul csinálok...Vagy valami....És azt mondta,hogy minden oké...
2010. dec. 17. 09:20
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom visszanézni a beszélgetéseit,mert csak az enyémet menti el,az övét nem....
2010. dec. 17. 09:21
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pff,ez nagyon bűzlik!
2010. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor nyíltan megmondom, hogyha nincs titkolnivalója, akkor mondja el/mutassa meg, mert akkor csak elkezdek agyalni és annál rosszabb, mert hülyeségeket gondolok. Ha pedig titkolnivalója van, akkor gond van a kapcsolatunkban. Ebben az esetben pedig beszéljük meg, hogyan tovább.

A másodikra még nem volt példa. Mondjuk agyalásra okot adó dologra is csak egyszer, de az is totál semmiség volt és tényleg csak képzelődtem.

2010. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:31



Mi bűzlik ebben???

2010. dec. 17. 09:36
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én a helyedben nem így kérdezném, hogy "Mit csinálok rosszul?", mert ezzel azt fejezed ki, hogy mindenképp meg akarsz neki felelni.

Inkább ezt mondanám: Figyu, mondd el mi a probléma, ne a barátnőmmel beszélgesd meg, hanem velem.

2010. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetéseket csak akkor menti el a gép, ha beállítod, hogy naplózott beszélgetések mentése az ő profilján.

Ehhez viszont be kell lépned a jelszavával.

Szeintem nem ér az egész ennyit, vagy mondja meg a tutit, vagy lapát.

2010. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!