Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, akinek az idei...

Van olyan, akinek az idei lesz a legrosszabb karácsonya?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 11:46
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Megírjátok, hogy miért?
2010. dec. 17. 11:47
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem sosincs olyan hogy a legrosszabb amig nem életed utolsó karácsonya az és tudod hogy ez lesz az utolsó


és azért is mert akkor tudod hogy amit most huszon harmincévesen a legrosszabbnak gondolsz lehet még rosszabb is.


Talán esélyes. A férjemmel már nagyon szerettünk volna venni egy fenyőfát de elromlott a hütönk és nemhogy a fenyőre eltett pénzt de még az ajándékra szánt keretet is elvitte - nem akarunk hitelt felvenni-


igy most lesz mibe beletenni az ételt de az ajándék nem fa alá kerül. Pedig nagyon szerettük volna.

2010. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom.


Én is úgy értettem, hogy az eddigi legrosszabb.

2010. dec. 17. 11:57
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámat idén vesztettem el, a családnak most nagyon szomorú lesz a karácsony.
2010. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
61%

Második válaszoló!

Nincs, aki segítene? Én ezt úgy sajnálom :(

Párszáz forintokért lehet kapni fenyőágakat, vagy karácsony napján már olcsók a fenyők. A szívem szakad meg :(

500 Ft-ért mini karácsonyfákat kínaiban lehet venni, amikor ruhát vettem láttam.

Tényleg rettentően megsajnáltalak :(:( Esetleg ha valamelyik rokontól fát kérnétek karácsonyra? Megszakad a szívem :(

2010. dec. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi pénzünk, a szüleim hónapok óta nem tudnak nekem zsebpénzt adni, úgyhogy nem tudok senkinek ajándékokat venni, elég kellemetlen érzés. De igazából nincs okom panaszkodni, van házunk, van kaja (igaz nem márkás, hanem tesco-s kaja, de valakinek még az se jut), talán fa is lesz, és talán egy-két kis ajándék is összejön. Vannak, akik sokkal rosszabb helyzetben vannak.
2010. dec. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
December elején vesztettem el két, számomra nagyon fontos személyt. A srác akit szeretek éppen tegnap kérte meg a barátnője kezét. A családommal nem vagyok valami jóban. Anyagilag nagyon jól állok, bőven lenne pénzem ajándékokra, de ezek után kinek vegyek?!=( mind1 ez van..
2010. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk ez lesz a lehető legrosszabb. 3 éves idén a kisfiúnk és a szívem megszakadt amikor aztmondta: " Anya, én nagyon szeretnék egy villanyvasutat."

Én tudom,hogy nem tudjuk neki megvenni, terveztünk egy kistestvért fiúnknak,de nem tudnánk miből eltartani. Karácsonyfa nálunk sem lesz. Arról volt szó, hogy a rokonság hozzánk jön idén Szenteste vacsorára, de egyszerűen nincs pénzünk ellátni ennyi embert. Anyósomékhoz megyünk ezért.Végülis,lehetne rosszabb is. Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Illetve első válaszolónak szólt a karácsonyfás.
2010. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó válaszoló!

Ha a szenteste költségeit nem kell kifizetnetek akkor használtan sem tudnátok villanyvasutat venni?


[link]



Nézd, itt vannak ilyenek, talán olcsóbb, mint a boltban.


Rettenetesen sajnálom, hogy valaki ilyen rossz anyagi helyzetben van, főleg ha más kisgyereketek is van :(

Tényleg mindjárt könnyezek. A karácsony értelme tényleg a szeretet, de ezt egy kisgyerek még nem fogja fel :(

2010. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!