Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszik édesapámnak...

Most akkor tetszik édesapámnak a párom vagy sem?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt mindenben volt részünk. Eleinte még a páromnak is mondogatta, hogy "Vigyázz a lányomra, mert ha félrekacsintgat akkor többet nem megy vissza hozzád". Persze ezt viccesen. De szerintem igenis komolyan gondolta. Szakmunkás, ezért számomra az is sértő volt, hogy a családi ebédeknél a beszélgetésekben megemlítette apum, hogy mindig doktort szeretett volna vőjének. Ezt a párom jelenlétében, de ismétcsak viccesen, hogy meg sem haragudhatott rá az ember, de elgondolkozott, hogy mit is akart ezzel. Más alkalmakkor nagyon eldicséri a párom nekem is másoknak is, hogy milyen ügyes, dolgos, talpraesett stb. Segített a házépítéskor édesapáméknak, utána jó ideig hallottam, hogy mennyire jó szakember, milyen jó vele dolgozni. És teljesen komolyan mondta. Máig megjegyzi kb hetente, hogy milyen komoly, ügyes párom van.

Már azt hittem túl vagyunk a célozgatásokon, de ma megjegyezte, hogy milyen szép lánya van. Erre viccesen megjegyeztem, hogy "tudom." S akkor olyan fél kérdően ezt mondta: "akkor miért ragadtál le az első udvarlódnál?"


Őszintén nem tudom mire vélni. Most akkor tetszik neki a párom vagy sem? Sokat jelent amit ő gondol, mert ő a példaképem. Ezért szeretném ha ő is szeretné a párom végre célozgatások nélkül (persze ha nem tetszik neki, nem fogom elhagyni a párom, csak jobb lenne, ha tudnám hogy áldását adja ránk.)


2011. szept. 3. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen fontos a véleménye kérdezd meg. kérd meg hogy őszintén mondja el,mert neked ez fontos. tőle kérdezd, ne idegen emberektől akik sem téged se a párodat sem apukád nem ismerik.
2011. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy így nekem lejön az írásodból (és saját tapasztalataimból), szerintem elvan a barátoddal, de jobban örülne ha másvalaki lenne melletted. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem illetek össze vagy szakítanotok kéne.
2011. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezem azt mondja, hogy semmi baja vele, ügyes, talpraesett ember. De szerintem nem akar megsérteni vagy nem is tudom...
2011. szept. 3. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg TE nem vagy biztos a kapcsolatodba, a párodban, a párod jövőjében.
2011. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálod,szerintem apádnak nincs vele semmi baja.
2011. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél sokszor jönnek sokkal jobb kapcsolatok is, csak amíg az ember abban van, addig ezt nem biztos, hogy tudja.

Pl. jobban tudni fogja, hogy neki mire van szüksége, és azt is, hogy ő maga mit tud nyújtani, és mik a hiányosságai.


A szüleidnek milyen a kapcsolata? Ismered az ő történeteiket a múltjukról? Nem feltétlenül csak egymással? Talán tapasztalatból beszél.

Az is lehet, hogy jobban ismer téged, mint te magad, és tudja, hogy majd többre fogsz vágyni, mint amit ez a fiú nyújtani tud, de ez már késő felismerés lesz, ha elkötelezed magad.

2011. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!