Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadáshoz mekkora...

Örökbefogadáshoz mekkora jövedelemmel kell rendelkezni egy 36-38 éves házaspárnak, h tudjon babát örökbefogadni? Feltétel a saját lakás? Szerintetek van remény arra, h legyen így babám?

Figyelt kérdés
A pszichológiai teszttel tisztában vagyok.
2010. dec. 18. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
saját gyereked nem lehet ?
2010. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

am szerintem így konkrét összeg nincs.. kimennek megnézik a házat stb meg ilyenek

2010. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimondottan így ez nem feltétel, de szerintem nagyon is számít, hogy van-e saját lakásod. Van egy baráti házaspár, akik 4 éve várnak babára. Több mint fél millió a nettó fizetésük egy hónapban, saját házzal, autóval, mindennel és most fognak majd babához jutni ha minden igaz. Szóval elég komoly sorban állás van a gyerekekért és nyilván előre veszik azokat, akik jobb körülményeket tudnak biztosítani a gyerekeknek. Készülj fel rá, hogy hosszú évekig elhúzódhat a dolog. Addig szerintem a lakás is összejöhet. Az viszont biztos, hogy minimálbéres házaspárnak albérletbe nem fognak gyereket adni, hiszen magukat sem tudják eltartani, nemhogy egy másik embert.
2010. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számít az anyagi háttér, hamarabb kapsz gyereket ha elfogadsz idősebbet vagy sérült kicsit.
2010. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!