Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire furcsa egyesekne...

Miért ennyire furcsa egyeseknek, hogy nem vagyok hajlandó feláldozni az estéimet?

Figyelt kérdés

Este 8 után nem vagyok hajlandó se dolgozni,se telefont felvenni,semmit nem csinálni,csak párommal kettesben lenni,ebből nem engedek,erre szükségem van.

Diákként dolgozok még,munkám van szerencsére bőven...de senki nem érti hogy miért nem vagyok hajlando elvállalni esti melókat,hiába fizet többet...nekem annyit nem ér...

(önfentarto vagyok 18 éves koromtol,suli mellett dolgozom 5 éve,de ebből nem engedek)

miért olyan furcsa ez?

23/N


2010. jún. 22. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert kevesen vannak így ezzel általában többet ér mindenkinek a pénz mint az emberi kapcsolatok. Én egyetértek veled igaz én folyton dolgozom általában 16 órákat mellette fősuli de ha megtalálnám azt akire az időm szánjam biztos vele lennék.
2010. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

12 órázok én is sokat,de az 6-tól 6-ig,igy 7re hazaérek,és utána telefon kikapcsolva,reggelig hagyjon mindenki békén...


most lenne lehetőségem duplaennyiért melozni,de az este 8tól reggel 8ig...nem vállaltam...hülyének néznek...


(igy sem halok éhen,csak nem veszek márkás dolgokat,meg megnézem mi olcsóbb)

2010. jún. 22. 21:09
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Talán mert az van elterjedve, hogy a diákok annyira csórók, hogy minden sz@rt elvállalnak bárhol, bármikor...

De ha nem akarsz este dolgozni, akkor megmondod és szerintem ezzel el van intézve, senki nem fogja rád erőltetni a munkát, ha nem akarod elvégezni...

2010. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem a melotadóval van gond,helyzetem szerencsés,akkor kapok melot amikor akarok (évek ota dolgozok nekik,aki megbizhato az mindig kap melót,nincs gond ha vmire nemet mondok)


csak pl saját anyám is hülyének néz,nem érti miért...

ennyire pénzorientált világban élünk?

(jó ha van pénz,de ha nincs kivel elkölteni,akkor még kaját sincs kedvem venni)

2010. jún. 22. 21:14
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha így is meg tudsz élni, szerintem nincs ebben semmi furcsa. Jó neked hogy mindig van munkalehetőséged.:) Én most szeretnék főállást vállalni, és mellette elkezdeni az egyetemet, de sajnos nem sok esélyt látok arra hogy még a nyáron elhelyezkedjek valahol. Addig nekem is marad az alkalmi munka, amit én sem veszek olyan komolyan.(tehát mondjuk lehetne menni pénteken is, de én inkább nem vállalom, hogy többett pihenhessek)
2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Vannak, akiknek muszáj munkával tölteniük az estéiket is, különben nem tudnának megélni. Ha neked nincs ilyen problémád, akkor egyáltalán nem rossz, sőt becsülendő dolog, hogy ennyire sokat jelent neked a párod.
2010. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nyugodj meg, én sem vagyok hajlandó délután 5 után dolgozni. Onnantól a családomé az időm. Telefont 8-kor kikapcsolom, aki addig elért az jól járt. Magántanár vagyok, ezért sokan furcsálják, miért nem dolgozom hétvégén, meg esténként. Nagyon egyszerű: az én gyerekemet is el kell hozni délután az oviból, és szeretne velem focizni hétvégén. A bolt nekem is csak 8-ig van nyitva és én sem kezdhetek mosni este 8 után.

Nekem meg az a furcsa, hogy ezt bárki más elvárná másoktól :-P

2010. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha megteheted,akkor tegyed.Viszont azt tudnod kell,hogy jöhet még idő,mikor örülsz,ha egyáltalán lesz hol dolgoznod.Én például annak is örülnék,ha lenne munkám,és bizony nem válogatnék,mert a párom is tisztában van vele,hogy valamiből élni kell.Persze ha ez köztetek nem okoz gondot,és TE ezt minden következmény nélkül megcsinálhatod,akkor ámen.Ez a Te életed,és nem másé,Te tudod.
2010. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem tök igazad van. Lehet, én is bevezetem otthon. 33L
2010. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem létszükséglet,akkor én sem dolgozok éjszaka. Kivéve ha a párom éjszakás,mert akkor bevállalom én is az éjszakát,nem feltétlenül a pénzért de utálok este egyedül otthon ücsörögni.
2010. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!