Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a "barátnőmmel"?...

Mit csináljak a "barátnőmmel"? Nagyon megbántott és még neki áll feljebb! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tavaly összeveszett a pasijával és nem volt hova mennie. A párommal felajánlottuk neki, hogy költözzön hozzánk pár hétre. Ide is jött de folyamatosan próbált közénk állni. Folyamatosan csesztette a párom, meg olyanokat mondott neki, hogy a párom előbb fog elmenni innen, mint ő. a barátnőimet is fikázta állandóan. Ennek az lett a vége, hogy teljesen megutálta őt a férjem. Aztán mondtuk neki hogy összeházasodunk és hogy egy másik lány lesz a tanúm. Erre tök megsértődött, hogy miért nem ő. Hónapokig itt volt, aztán egyik nap balesete volt. Kórházba került, műtötték. Én majdnem minden nap bementm hozzá reggel meló előtt vittem neki egy csomó mindent. Akkor úgy döntött, hogy nem jön vissza hozzánk, hanem az öccséhez költözik, de néhány cuccot itt hagyott. Aztán terhes lettem majd nem sokra rá, közölte a doki, hogy valószínű elment a baba az UH alapján. Én akkor felhívtam és elmondtam ezt neki. A hívás után 4napra elkezdtem vérezni, kórházba kerültem, műtöttek stb, nagyon kiborultam. eltelt egy hét, és ő még arra sem volt képes, hogy felhívjon, hogy mi van velem azóta. Nem jelentkezett, semmi és ez rohadt szarul esett. Aztán egyik nap berágta és írtam neki, hogy innentől felejtsen el, mert ez nem barátság. Én mindig kiálltam mellette, segítettem neki, jártam meló előtt hozzá a kórházba, hajnalban keltem, ő meg ebben a helyzetben felém se néz. Persze neki állt feljebb, hogy a saját gondjaival volt elfoglalva, nem velem. Akkor megmondtam neki, hogy lehetőleg az esküvőnkre se jöjjön el, és nem akarom látni soha többet. Hónapokig nem beszéltünk aztán pár hónapja hívott. Nem tudtam felvenni, de visszahívtam. Akkor azt mondta nem nagyon ér rá, de másnap visszahív. Na azóta se hívott. Karikor küldött egy sms-t, de akkor megint elküldtem a p@csába, hogy ne jópofizzunk már egymással, ha nem érdeklem akkor karikor se írogasson. Erre ma megint írt, hogy elvinné a cuccait (kb 2pulcsiról van szó) mert már ideje (több mint fél éve elment). Én ekkor megint kiborultam, mert úgy tesz mintha mi sem történt volna. Legszívesebben kivágnám a ruháit a kukába. nem akarom őt látni, nem akarok vele beszálni, megutáltam mint embert. Én fújom fel a dolgot???? Sosem volt mellettem amikor szükségem lett volna rá, de persze én mindig ugrottam. Mit tegyek? Tényleg nem akarom látni!
2009. jan. 22. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem teljesen jogos a felháborodásod,mert ez nem barátnő!Te befogadtad és elviseltétek,ahogy a férjeddel beszél,mindenben mellette álltál és amikor kórházba került,Te akkor is mindent megtettél azért,hogy jobb legyen neki és,hogy jobban érezze magát!Amikor pedig Te kerültél kórházba,ami szerintem sokkal súlyosabb,mint egy baleset,mind testileg,mind lelkileg,akkor ő fel se hívott,nem még,hogy bemenjen hozzád!

A helyedben és megmondanám neki a magamét,hogy felejtsen el,többet nem akarod látni és,hogy nem menjen hozzátok a különféle kéréseivel,hagyjon titeket békén!

Sok szerencsét és sajnálom a babát!:((

Üdv.

2009. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyi áldozatott hozz meg, hogy elküldöd postán a cuccait. Megkímélnéd magad egy kellemetlen találkozástól.
2009. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágd magad, ne gonolj rá és ne érezz haragot se ,ne mard magad, azzal csak magadnak teszel rosszat. Persze ettől még utálhatod, teljesen jogos. A cuccait küldesd el vkivel vagy csak dobd be hozzá vagy tedd az ajtaja elé és többet ne válaszolj neki semmire, bármit ír is vag hív.
2009. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is azt javaslom, hogy kuldd el postan a cuccait. és töröld iwiwrol, a szamat, stb. felejtsd el
2009. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnö, felejtsd el, egyet értek minden elöttem szoloval, van posta annyit megér hogy feladd, és ne találkozz vele, én igy csinálnám, és szoba sem állnék vele többet.
2009. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!