Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan veszekszünk emiatt....

Állandóan veszekszünk emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk a vőlegényemmel, akkor mondtam neki, hogy nem vagyok valami házitündér. Nem arról van szó, hogy nem takarítok..csak nálam nem kell mindennek makulátlannak lennie.. nem zavar a rendetlenség, csak a kosz. Nálunk ő takarít, én pedig főzök..de látom, hogy kezd elege lenni abból, hogy nem a sztereotípiáknak megfelelően éljük az életünk..
2010. dec. 19. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem főz és én takarítok.Immár 25 éve.Mi így szoktuk meg,így segítünk egymásnak,és senki véleménye nem érdekel.
2010. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az a tipikus régi felfogású feleségnek való. Nem is volt olyan kapcsolatom ahol ezt úgymond elvárták volna tőlem. Ha a pasidnak nem felel meg ez a felállás, akkor jobb ha véget vetsz neki, vagy elkezded kiszolgálni és megvárod amíg ő dob ki egy másikért.
2010. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem álltam a helyzet magaslatán sosem, de a férjem fizet egy takarítónőt, és van egy bejárónőnk is.A takarító nő egy héten egyszer jön, a házvezetőnő két naponta.Így meg lett oldva a dolog, nincsen veszekedés, mindig rend van, főtt kaja, én meg a gyerekekkel tudok lenni.
2010. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de nem mindenki milliomos ám utolsó!

Sztem lényeg munkamegosztáson legyen, segítsetek egymásnak, ne legyne unalmas. Lehet ezen variálni, csak akarni kell

2010. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem csak mondtam h nem vagyok házitündér,láthatta is,kosz sosincs,de rend se...

főzni,sütni szeretek,tudok,imádok,de az utána keletkező mosatlan ha 2 napig áll akkor nem zavar,mosogassa el ha zavarja (őt se zavarja:D)

együtt szoktunk mososgatni,rendetrakni

igaz,amig eddig eljutottunk,volt pár "szép" veszekedés,hogy nem vagyok olyan mint az anyja,hogy rend és tisztaság van állandóan...

nevelhetőek a pasik,csak tudni kell hogy hogy...

2010. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!