Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan ezért veszekszünk!...

Állandóan ezért veszekszünk! Te eltudnád viselni?

Figyelt kérdés

Párom állandóan kommentelget, lájkol facebookon. Bárki bármit kiír, szinte teljesen mind1 neki van hozzáfűzni valója. Kezdetben azt hittem, hogy csajozni akar de rájöttem hogy nem, csak "így szórakozik", vagy nem tudom miért jó ez neki.

Alapjáraton nem igazán kommunikatív típus nem komondottan szeret beszélgetni, chatelni imád. Van hogy kommentel valakinek, de ha öszefut az illetővel 2szót sem beszél vele. Arról már szerencsére sikerült leszoktatnom, hogy élete minden mozzanatát megossza az adatlapján. De erről nem tudom.

Újabban törli a kommentjeit(csak az adatlapjáról), hogy még véletlenül se láthassam és ne veszekedhessek vele. Én meg rászoktam arra, hogy egyből adatlapját nézem, ellenőrizgetem. Kezdek szánalmassá válni.

Másik dolog, ha valakit bemutatnak neki, vagy épp csak pár szót beszél egy illetővel már veszi is fel az ismerősei közé.

Annyira gyerekesnek találom, sőt kissé szánalmasnem is és nem tudom megértetni vele, hogy ez engem miért zavar!

És a hab a tortán, hogy egy közel 30 éves férfiról van szó.

Egyébként semmi gond nem lenne a kapcsolatunkból, de ezt a facebook baromságot képtelen vagyok tolerálni.

Félek, hogy rámegy a kapcsolatunk.

Mit gondoltok?


2011. aug. 23. 12:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is gáz:S Felnőtt férfi...aztán állandóan facebookon lóg...baromi idegesítő lehet. Mintha nem lenne normális élete, engem is zavarna.
2011. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Egyetértek veled. Gyerekes dolog.
2011. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nem vall túl érett gondolkodásra. Szerintem ő egy olyan ember lehet, aki mindenkinek meg akar felelni, nagyon fontos neki hogy minél többen kedveljék, minél több ismerőse legyen - még ha nem is igazi barátok.

Mivel egy 30 éves embert nem fogsz tudni megváltoztatni, így szerintem a legjobb megoldás, ha nem foglalkozol vele. Ez az életének csak egy része, gondolom hogy azért nem éjjel-nappal a facebook előtt ül. Saját érdekedben ne nézegesd az adatlapját, ha ennyire felbosszantod magad rajta. Amúgy nem tudom hány éves vagy, de ennél sokkal-sokkal rosszabb tulajdonságokkal megvert férfiak is vannak, ha szakítasz vele akkor nagy eséllyel sokkal rosszabbat fogsz ki.

Persze a fentiek csak akkor érvényesek ha amúgy jó a kapcsolat és szerelemről-szeretetről van szó.

2011. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
felnőtt férfi nemhogy már te mondd meg neki hogy mit csináljon. azt már elérted hogy próbál titkolózni előtted, törli a kommentjeit. a következő lépés az lesz hogy keres egy olyan nőt aki nem akarja megszabni neki hogymit csináljon és önmaga lehet. de lehet hogy te is jobban jársz.
2011. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
23 vagyok. Bár néha azt érzem, hogy csak én vagyok felnőtt ebben a kapcsolatban.
2011. aug. 23. 13:08
 6/27 anonim ***** válasza:

Ezért kéne hogy szétmenjen a kapcsolatotok? :-)

Az én férjem már 43 éves, de agyilag még mindig gyerek.

20 éve a felesége vagyok. Igaz, hogy net 10 évvel ezelőtt még nem volt,viszont

Ő nem csak neten tud sokat pofázni, de élőben is. Rá adásul a nap folyamán többször vagy őt hívják, vagy ő hív fel valakit telefonon. :-) És képzeld el milyen idegesítő tud lenni (azon már nekem el szakad a cérna) amikor valaki bejelöli őt ismerősnek és tőlem kérdezi meg hogy ez meg kicsoda.:D

Úgy hogy nyugi! Rá kell hagyni, fő a békesség! Kitartást! :D

2011. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
Ezt nem értem, miért baj ez?
2011. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megoldódott úgy a helyzet(bár közel sem volt ilyen vészes), hogy addig addig veszekedtünk ezen a sz.ar facebookon, hogy törölte magát a párom, csakhogy béke legyen, persze azzal a feltétellel, hogy én is törlöm magam. Megtettük, azóta minden a lehető legjobb.
2011. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Valahogy nem értem h miért akkora baj ha a pasid lájkol,meg a véleményét megossza másokkal.Sok ember az interneten könnyebben megmondja a véleményét mint a való életben. Ezzel nincs semmi baj,kivéve ha nem esik át a ló túloldalára(pl egy csendes,félénk lány teszi a nagy kurvät a chaten...).

Lehet csupán h a párod nem tud (baráti) kapcsolatot kötni másokkal a valóságban,így megpróbálja kihasználni a facebook adott lehetőségeket. Ezt próbáld meg megérteni,változtatni nem nagyon fogsz tudni.

Viszont ha állandóan a net előtt lóg akk az már más helyzet...

2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Jah! Az még kimaradt, hogy rendszeresen viharfigyelőzik, Gazlapozik fórumoz ezerrel :D
2011. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!