Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem mindig ordibál...

A vőlegényem mindig ordibál velem. Mit csináljak, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

pl ha nem mostam fel, vagy nem mosogatok este (nappal/reggel szeretek amikor nem vagyok hulla) vagy ha valakivel nem beszéltem udvariasan, vagy ha megkérdezem mikor végez - mert nekem még túlóra van,meg ilyesmi esetekben


nemhogy ordít obszcén szavakat is használ, vagy jelzőket rám.


utána persze kedveskedik, bocsánatot kér.

de ez mégsem állapot!


már megkérdeztem tőle pl ha szeretné hogy felmossak, azért miért üvölt - és hogy tud kiborulni egy felmosáson, és ha ezért ideges, legalább ne ragassza rám - de mindez semmit nem hat!


ötlet?


2011. okt. 30. 12:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

hagyd el:)

de most komolyan mi lesz ha gyereket lesz???Nem fogja érteni egy kisbaba mellett miért nincs időd pakolni, takarítani mindennap, még több veszekedés lesz. És csak rosszabb lesz. Ezen nem igazán lehet változtatni, ilyen a természete, de neked kell tudnod így akarod e leélni az életed:(

Mert a gyereknek is rossz hogy apa kiabál, anya meg ideges mert próbál megfelelni.

Vagy ha nagyon szereted, akkor meg próbálj neki tényleg mindenben megfeleni, időben csinálj meg mindent, és akkor hátha nem lesz problémája, de ki tudja akkor is talál e valami "hibát". egy hét próbát megér, mindent csinálj meg amiért eddig rinyált, és ha még akkor is talál veszekedési pontot....akkor...hát..viszlát

2011. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá egy ilyen idegbeteg őrülthöz!!! Hagyd ott a fenébe... Ez még kérdés?
2011. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Meg akar nevelni. De, gondolom, mar szuleid felneveltek, igy semmi szukseg erre a terrorizalo, idegbeteg allatra.
2011. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen emberek nem nagyon változnak meg.

A legjobb megoldás az lenne,ha elhagynád.

Vagy ha nem szeretnél vele szakítani,akkor mondd azt,hogyha nem változik,akkor annyi a közös életeteknek.

2011. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el!!!! Nem mosogat el helyetted senki se... nálunk egyszer tette szóvá a párom, hogy van egy pókháló a sarokban-----én erre--- drágám, fogd meg és szedd le a pókhálózóval. Leszedte. Munkamegosztás kellene hogy legyen, nálunk van hogy a párom főz, ha én nem érek oda.
2011. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, pokol lesz az életed és ergó megkapod a verést is! Most "csak" így kedveskedik, de később... De ha imádod, hogy megalázzon , le k.rvázzon, majd elpáholjon akkor rajta ! Mindenki úgy tolja el az életét ahogy akarja, de nem kell ennek így lenni! ÉBRESZTŐ !!!!
2011. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el. Most komolyan erre van szükséged? Velem egyszer nem ordítana a vőlegényem a mosogatás vagy mosás miatt, mert megmutatnám neki, hogy hol az ajtó. Nehogy már a szolgája legyél. Nem azt mondom, hogy mocsokban kell élni, de lehet kérni is, nem pedig ordítani. Én is azon a véleményen vagyok, hogy most még csak ordít, de később ütni is fog, mert majd véletlenül elborul az agya. Aztán akkor is majd bocsánatot fog kérni, és ezzel el lesz intézve. Én biztos nem hagynám magam így terrorizálni.
2011. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ez nem hangzik úgy, mintha valamikor is megváltozni, akár a fejed tetejére is állhatsz.

Ha lesz egy gyereketek, akkor mindketten idegesebbek lesztek, fáradtabbak, neked alig lesz időt a háztartásra, akkor mit fog csinálni??

Szerintem idegi gondjai lehetnek, én biztos nem akarnám leélni vele az életem. Hagyd ott, most még nem késő.

2011. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjem egyszer ordított valami hasonló dolog miatt. Utána rögtön elnézést kért és mondta, hogy más miatt iszonyú feszült és ne haragudjak, nagyon nem rajtam kellett volna csattannia.Viszont soha többet nem csinálta, annyira elszégyellte magát.


Azt mondom ez megbocsátható és elintézhető azzal, hogy rossz napja volt. De ismétlődően SOHA NEM BOCSÁNATHATÓ MEG. Sajnos nem fog változni.

Ha valaki nem pakolja el a bögréjét, azon lehet esetleg változtatni.

Ilyenen nem.

2011. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni de nem fog megváltozni.csak rosszabb lesz,azt hiszi uralkodhat feletted.

most még csak ordibál később megüt téged meg a gyerekeiteket is.

és hidd el nem jó a gyereknek ha mindig ezt látja otthon.

szerintem nem kéne vele maradnod.

az ilyen nem férfi,aki azzal akarja bizonyítani,hogy mekkora valaki,hogy ordít a nővel.

2011. okt. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!