Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek annak érdekében h...

Mit tegyek annak érdekében h ne legyek magányos?

Figyelt kérdés

mit tegyek annak érdekében h jól érezzem magam ott ahol nem szeretek lenni mert elköltöztünk de engem meg se kérdeztek de nekem nagyonnagyon honvágyam van..

és ezt miért nemtudták megkérdezni?


2010. dec. 20. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Az élet nem mindig úgy megy ahogy egy gyerek, vagy tini szeretné.

Próbálj meg ellazúlni. Itt a szünet, most lesz időd gondolni. Amikor mész a suliba, menj oda a neked tetsző lánykákhoz, és mutatkoz be pl.:

Sziasztok. Nem rég költöztünk ide, az én nevem Dorka!

2010. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem nem az a gond mert ide jártam suliba eddig is de a suliba nemmutattam ki h depis leszek/vagyok és még is elfordltak tőlem és ez is magányossá tesz és kezdem aztérezni ha nemlenne nálunk net akkor életem se lenne mert

egy AnimeWeb nevű oldalon sok barátot szereztem és csak ők tartják bennem a lelket

de mindennap úgy jövök haza h semmi otthonérzet csak rideg köérzet... és a karácsonyom se lesz jó már SOHA

2010. dec. 20. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen túl kell lépned. Anno mi is elköltöztünk onnan, ahol gyerekkori barátaim voltak, ahol felnőttem...engem sem kérdeztek meg a szüleim.Ahogy telt az idő bele törödtem.Próbálj meg nyitni mások felé, pl. a szomszéddal barátkozz össze, hátha sikerül.Néha a szülők a gyerek akaratán kivül döntenek, ezt el kell fogadni.Idővel könnyebb lesz.Ebben biztos vagyok.
2010. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát abban nem vagyok annyira biztos mert ilyen öregek vannak a közelbe és igaz közel va a suli meg minden azért köktötünk ide de akkor is...na jó eztaztán jól megaszontam...
2010. dec. 21. 15:12
 5/7 anonim válasza:

Merrefele laksz kérdezö? Én is nagyon magányos vagyok :(

Én Baranya megyei vagyok, ha közel laksz akkor írhatnál üzit :/

2010. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én Veszprém megyében:(
2010. dec. 23. 18:53
 7/7 A kérdező kommentje:
háát kicsit messze:(
2010. dec. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!