Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mond? Ha...

Szerintetek igazat mond? Ha igen, miért? Vagy van valakije? Fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a barátommal 1,5hete szakítottam...

de még érzekiránta, de nemtudom ez után mit higgyek.

felmentem az msn postafiókjára, mert anno megadta a jelszavát, azt mondta akkor lépek be amikor akarok.

és láttam hogy ezt irta a húgának "akkor nem lesz gáz hnap a kapucnis pulcsimhoz ha felzselézem a hajamat?"

a húga erre "dehogyis, miért lenne?" ő"csak kérdeztem"

nagyon rosszul esett, fájt arra gondoltam, h biztos randzini megy és a huga a stylelistja...

felhívtam az exemet elmondtam neki mindent.

Ő enyhén elmosolyodott, és elmondta h a húgával akar moziba menni... és h ő még mindig csak engem szeret és CSAK velem randizna akár újra a téliszünetben is.

elkezdtem sírni és letettem.

ráirtam a hugára megkérdeztem, h a bátyja randizik-e hnap.

erre mondta a kiscsaj, h ehhez már semmi közöm, mert szakítottunk, de nem nem randizik, csak vele megy moziba.

De hagyjam békén a bátyját...

Tudom, h vége miattam... de belehalnék ha mással lenne... féltékeny vagyok:(

aztán felhivott a bátyja és próbált lenyugtatni, de csak sírtam, és mondta hogy szeretne VELEM randizni elfogadom-e, h ujrakezdjük...és higgyem már el, hogy csak a húgával lesz, nem talált senkit de ideges voltam csak mondtam a magamét, nem válaszoltam...csak hadartam, hiába akart félbeszakítani és bőőgtem...erre letette...

várom, h hívjon de nemfog...


2010. dec. 20. 22:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

és azóta csak ezen agyalok...hogy mivan ha mégis randizik..vagy most mit higgyek?

és miért vagyok féltékeny, hogy majd meghalok...

és ha a húga utál engem, akkor miért nem mondta h tényleg randizik a bátyja???

2010. dec. 20. 22:02
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre most inkább nem írok semmit mert megbántani nem akarlak, mivel gondolom nem azért tetted a fel ezt a kérdést, hogy még szomrúbb legyél...
2010. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

mondjad csak nyugodtan!!!

nem bántasz meg.

hülye voltam ugye?

2010. dec. 20. 22:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel, randizzatok, beszéljétek meg, ne hagyd hogy kiszeressen belőled
2010. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te kérted, azért dobtad a palid mert felzselézte a haját, öszintén szólva ez a féltékenység sztem már beteges. Ne lásd már minden mögé a megcsalás, árulás és hazugság lehetőségét. Bízz benne, de főkép magadban. Ameddig nem hiszed el, hogy neki te kellesz, addig nem leszel boldog mert folyton csak birtokolni akarod, magadat védeni a csalódástól, de így nem tudod élvezni a párkapcsolatot ha folyton féltékenykedsz...
2010. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

az msn postafiókján látom ha beszélvkivel..

és egy csajjal se szokott, csak 1-2haverjával...

de semmi jel arra h lenne vkije.

a telefonban ömleng értem...

2010. dec. 20. 22:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel kérj töle bocsénatot amiért ikeltél magsdbol és ha tényleg szerettek egyméást akkor béküljetek ki,minél elöbb talizzatok h már karácsonykor együtt legyetek.Ha nem akarna semmit vagy lenne más nem hiszem h mondta volna h szeret és békülni akar,azért csapta csak le mert nem lehetett veled beszélni rendesen.Most te jössz.A hugival meg ne fogallkozz lehet h nem kedvel de már csak azért is mutazsd meg neki h nem ö fogűja eldönteni a ti sorsotok.Biztos tetszik neki h bátyo most az öv.Hajrá!
2010. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok, te ezek után még felmentél a postafiókjára és még kérdőre is vontad ilyen hülyeség miatt, meg a húgát is zaklattad. Mert bezselézte a haját? Ezek után ő még hajlandó lenne veled újrakezdeni? Hívd fel, nagyon kérj bocsánatot és kaparj utána ezerrel, mert te voltál a hülye. Aztán tedd össze a két kezed, ha visszafogad ezek után!
2010. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
miért szakítottatok? az azóta megoldódott? mert ha nem,akkor hiába jönnétek össze újra ugyanolyan lenne..
2010. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, monnd el, hogy kikeltél magadból, azt sem tudtad, h mit beszélsz, aztán beszéljetek meg egy randit. De utána tényleg nagyon húzd meg magad, ha még szakítás után is felmész az msn-jére.... A tesóval meg ne törődj, biztostetszik neki a helyzet, hogy nem kell a bátyuson osztozkodni.
2010. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!