Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adnátok igazat ebben a...

Kinek adnátok igazat ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

Ki a hibás? Az az ember aki árul valamit vagy az aki megveszi?


Anyámmal összevesztem mert szerintem nem az a hibás aki árulja a drogot hanem az aki megveszi, elvégre ha nem lenne kereslet a drogra nem is adna el senki.

Szerintetek kinek van igaza?


2011. okt. 24. 13:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
persze ő azt mondja, hogy aki eladja az a hibás.
2011. okt. 24. 13:03
 2/13 anonim ***** válasza:
Definiáljuk, hogy mi a "hiba".
2011. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 .:Laci:. ***** válasza:
94%
erre a kérdésre sztem nincs helyes válasz. nyilván mind2 fél hibás, aki árulja azért mert mások életét teszi tökre azzal amit csinál, aki meg veszi azért mert "munkát" ad annak aki árulja...aki pedig elő állítja azokat kellene ritkítani...
2011. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást? Amíg tehénszar van legyek is lesznek.

Mindketten hibásak.A drogárus is,mert tudja hogy olyan dolgot árul amit nem szabadna.Aki megveszi a drogot az is,mert tudja,hogy nem egészséges dolog drogozni..

De hát amíg tehénszar van addig legyek is lesznek...

2011. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de akkor a drogfogyasztót is kéne büntetni nem csak az árust, ugyan olyan szinten mind a kettőt.
2011. okt. 24. 13:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindekettő hibás.

Aki megveszi azért mert használja.

Aki eladja meg azért mert ilyeneket árul!

2011. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van még ilyen. A prostik. Ha nem lenne rájuk kereslet, hiába árulnák magukat. Na most akkor itt ki a hibás? A te kérdésedben is szerintem mindketten hibásak valamilyen szinten, nemcsak az egyik, vagy a másik. Akai árulja valószínűleg tudja, hogy milyen káros, mégis árulja. Aki megveszi az is tudja, hogy nem kellene, mégis megveszi.
2011. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
anyám aztmondja hogy a fogyasztó nincs tisztába a dolgokkal de az árus pontosan tudja mit árul... egyszerüen nem tudom meggyőzni..
2011. okt. 24. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:
mármint hogy hibás, hogy drogkereskedelem van?
2011. okt. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a fogyasztásban(ha már megvetted az birtoklásnak minősül) már eleve benne van a kereskedelem(tovább adás vádja,pl haszonnal,szóval a feltételezés)általában...Ezt nem tudják nem bizonyítani,de mégis...

Akire viszont egyértelműen rábizonyítják a terjesztést(árulást),annak többször a bűntetőfelelőssége.


Szerintem is az a hibás,aki megveszi.Egy drogos aki megveszi pontosan vállalja érte a felelősségeta,ami a fogyasztással jár.

2011. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!