Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy döntsek....

Nem tudom hogy döntsek. Hívjam vagy ne hívjam?

Figyelt kérdés
Szüleim 15 évvel ezelőtt elváltak, épp kamasz voltam akkor,ma már családos anyuka vagyok. Anyámmal maradtam, apámmal is találkoztam párszor, de sose jöttünk ki jól, nagyon sokszor összevesztünk, soha nem tudunk beszélgetni,mert mindig veszekedés a vége. Így jó pár év úgy telt el,hogy nem is beszéltünk. Most is összevesztünk áprilisba, azóta nem beszéltünk, de most elhívtam őt meg a párját karácsonyra,mert tudom neki ez mennyire fontos ünnep meg nem akarok örökké haragban élni. Ma találkoztunk, és kérdezte,hívtam-e már a bátyámat karira,akkor mikor ők is jönnek,mert hívjam mindenképp. Mondtam,hogy nem,mert anyánál úgyis találkozunk aznap. A másik ok,amiért nem akartam hívni vacsira,mert pár nappal ezelőtt nagyon csúnyán megbántott,haragszok rá. Előtte se volt túl jó a viszonyunk,nem egy szoros testvéri kapcsolat van közöttünk, nagyon mások vagyunk,mondhatni ég és föld. Úgyhogy én nem szerettem volna hívni karácsonykor vacsira, úgy voltam vele,elég ha aznap délbe találkozunk anyánál,de most apám annyira erőszakosan mondta,hogy hívjam a tesót is, hogy félek, ha nem hívom,megint balhé lesz és persze megint én leszek a rossz. Ti mit tennétek a helyemben?
2010. dec. 21. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg apanak, hogy a Karacsonyi vacsorat Te rendezed. ugy dontottel, hogy nem hivod meg batyad. Ha kerdezi miert, mond meg neki mert fogtok talalkozni amugy is, es Te apaddal akarod tolteni a vacsoraidot. Ha nagyon oda van, lefujnam az egeszet, mert akkor vacsoran is vita lesz.
2010. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én elhívnám...ô a testvéred, bármilyen is a viszonyotok.
2010. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Peston válasza:
91%
Nem muszáj felvenni a kesztyűt, nem kell beszélgetned vele. Hívd, legalább nem te leszel a bunkó, hogy ennyit se jelent Neked.
2010. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem helyes hogy nem hívnád meg a bátyjádat, ez karácsony, a szeretet ünnepe, hiába veszekedtetek előtte akárhányszor és akármilyen csúnyán, szerintem meg kellene hívnod. Hidd el, hogy nagyon bánnád ha nem lenne ott karácsonykor, nem baj hogy nem szoros a kapcsolatotok, de a testvéred, ott a helye a kari vacsin!
2010. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is hívd el, mert ha össze veszel apukáddal akkor akár az egész karácsonyod rossz lehet...
2010. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, karácsony a szeretet ünnepe,de akkor mi van többi 363 nappal?
2010. dec. 21. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem akarod elhívni. Azt csinálj, amit akarsz, ez a te életed. Jól akarod magad érezni vagy nem? Én ilyen válasz esetén az apámat se hívnám meg, ha valakit meghívok, az nekem ne szabjon feltételeket, hanem örüljön a meghívásnak. Nem lesz köszönet ebben a karácsonyi vacsorában! (nem "kari vacsi" - ez nem bölcsőde!)
2010. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,nekem is ez a durva,hogy ő szabja meg kit hívjak még,amikor ő is vendég lesz, ráadásul épp most szeretnék kibékülni vele is. Ettől félek én is,hogy nem lesz benne köszönet,ha meghívom, már előre görcsbe van a gyomrom az egésztől.
2010. dec. 21. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
13:43 de nem is az érettségi!! Bocs ha túl komolyan veszel mindent...
2010. dec. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne hívd meg, nem érdemelnek annyit, ne tedd tönkre kétes értékekért a saját ünnepedet!
2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!