Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a valódi ok a barátom...

Mi lehet a valódi ok a barátom viselkedése mögött?

Figyelt kérdés

Ide írom a kérdést, mert itt talán normálisabb válaszok fognak érkezni.


26 éves férfiról van szó, én pedig 23 éves lány vagyok. 9 hónapja ismerem, 5 hónapig jártunk együtt. Volt közöttünk busszal egy órányi távolság. Ő sokat dolgozik, sokszor havonta minden szombaton is. Keveset találkoztunk.


Szeretem, szerettem. De nem volt jó a kommunikáció sem köztünk. Szerintem nagyon keveset beszéltünk (átlag 3-4 naponta), és keveset találkoztunk, ha szombaton is dolgozott (havi egyszer).

Felvetettem neki, hogy nekem ez gond, ez így nem igazi kapcsolat. Változtassunk rajta, hogy jobb legyen, vagy hagyjuk abba. Ha fáradt, és nem akar utazni hozzám vasárnap, hívjon el magához.


Igazán mintha nem is akarta volna a gondokat megbeszélni. Megkérdeztem, ő mit szeretne. Azt mondta, "rám hagyja a döntést", el fogja fogadni. De ha ez így kapcsolat nem lesz, akkor legyünk barátok, mert abba nem megy bele, hogy többet nem lát, az rossz lenne neki. Próbáltam kérdezgetni, a mostani kapcsolatot miért nem javítjuk meg, miért nem hív el magához? Nem kaptam egyenes választ. Pár óra múlva ő mondta, legyen inkább barátság, mert úgy érzi, ez nem tartható fent közöttünk a távolság miatt. (Ami szerintem megoldható lenne hétvégi találkozókkal, csak meg kellene beszélni, amire nem volt nyitott.)


Viszont mondott furcsákat. Hogy legyen most barátság, abból mindig lehet több is. Kérdezett olyat is, hogy "a barátok szoktak szexelni?" Mikor feleltem, hogy nem, azt mondta, "kár."


Igazából soha nem tudtam vele a bajokról beszélni sikeresen. Mert én beletettem magam, mondtam a problémát, a lehetőségeket, de ő a saját nézőpontját nem szokta rendesen feltárni, és vagy kétértelmű válaszokat ad, vagy próbál kitérni. Pedig nem "alpári, veszekedős" stílusban beszélek, hanem teljesen normális hangon. Szokta is mondani, hogy ő nem a szavak embere, és talán kicsit tényleg hajlamos elleplezni a gondokat. De ez engem nem segít ki.


Ti értitek ezt?

Barátként még lehet jövőnk?


2010. dec. 21. 23:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"mintha nem is akarta volna"


Magad irod a választ ő nem akkart a problémákkal bajlodni, nem szeretett elégé, csak lusta volt ezt megmondani. Hagyd és lépj túl.

2010. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
100% h van más lány a háttérben.. és csak arra kelletél neki..szerintem felejtds el és keres egy rendes és korrekt srácot.
2010. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer lepd meg.
2010. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem lehet, hogy nagyon félreismerted/félre akartad ismerni?Nekem te értelmesnek tűnsz, és persze, elképzelhető olyan, h a másik nem a szavak embere, de ez az utolsó beszélgetés elég sokat elárul. Ha fontos lenne ez a dolog neki, és azt mondani , maradjatok barátok, akkor biztosítana ia az érzéseiről . Ezt egy mondatban megtehetné. De ő ehelyett ezt az egy mondatot mire használja?"Barátok szoktak szexelni?"Ritkán mondok ilyet, de nyisd ki a szemed.Gondolj arra,más kiugrana a bőréből , ha a problémákat szem előtt tartó, alapos lánnyal találkozna, mint amilyennek tűnsz!Kell ez neked? mInek? Tényleg találsz jobbat.
2010. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi nektek. Az az igazság, hogy elég rosszul érzem magam, mert nem kaptam egyértelmű választ a dolgok miértjére. Ha tényleg nem szeret eléggé, és ezért nem akart semmit helyrehozni, megmondhatta volna egyenesen. ...Én legalább is megtenném a másik emberért ezt az őszinteséget. Ha nem szeretem, akkor is.


Még nem feküdtem le vele, nem volt több pettingelésnél. Én szűz vagyok még, és mivel elég ritkán találkoztunk, nem akartam hirtelen beleugrani magába az együttlétbe.


Köszönöm az eddigi válaszokat.


Anyukám azt mondta, bár ő is csak találgat, hogy talán otthon is van a -volt- barátomnak egy másik lány. És hogy nagyon naiv vagyok, ha mást hiszek.


Így elég nehéz tovább lépnem, hogy nem is értem az egészet... őt pedig hiába kérdezem, nem beszél velem világosan.

2010. dec. 21. 23:20
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hiszem, hogy másik lány van a háttérben. Szerintem egyszerűen nem fontos neki ez a kapcsolat, vagy beleunt, belefáradt. Szerintem hagyd. Lehet, hogy akkor meg elkezd teperni.
2010. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Ne keresd az okokat felesleges, egy bunk' idi'ta ha nem akkar veled lenni ennyi keres olyat akinek kelesz.
2010. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 3., és a 4. választ is. Sajnos ilyen téren is nagyon bizonytalan kapcsolat volt. Nem tudtam egyértelműen soha, mit érez irántam. Mert szavakkal soha nem mondta. Egyetlen egyszer írta, miután megkértem rá, mert nem volt egyértelmű a viselkedése sem.


Azt a választ kaptam, hogy nagyon szeret engem, de a távolság, és a sok munkája miatt fél, hogy még ez is kevés... - bár szerintem ez is egy ellentmondásos válasz.

2010. dec. 21. 23:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, ez természetes, h várod a miérteket. És kiábrándító,amikor nem kapod meg. De tüelemmel és idővel megkapod a válaszokat, viszont nem valószínű, hogy az p szájából.Ne becsüld le magad.
2010. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
jav.:az ő szájából
2010. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!