Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban zavar a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban zavar a barátom viselkedése. Egyszerűen nem tudom megérteni, már már égő egy plázában vele. Változhat még? . Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Már majdnem egy éve együtt vagyok a barátommal,ő 23 éves. Egy színházban találkoztunk, aztán ott beszélgettünk szünetekben elég sokat, és nem is ültünk egymástól távol, néha amikor világosabb volt, láttam hogy néz. Aztán megbeszéltünk egy találkozót. Teljesen jó volt minden, nagyon egy húron voltunk. Aztán szóba került a család. Én elmeséltem neki, hogy nem élünk valami jól, meg 5 testvérem van, ezért sok mindent nélkülöznöm kellett. Ő is elmondta hogy 7 testvére van, de nem mondott úgy különösképpen semmit. De nem is kellett, láttam hogy mindene Retro meg márkás, szóval hamar sikerült kitalálnom. Azt hittem a tali után soha nem látom, éppen azért mert nem egy kategória vagyunk, de kellemeset csalódtam, mert keresett, és tulajdonképpen azóta is teljesen jól megvagyunk. Bemutatott a családjának is(persze közülük is mindenki olyan mint ő) de mindenki nagyon kedves és rendes. Apja kint él Amerikában,egyik testvére Miamiban,a másik meg a hollandoknál dolgozik, velük még nem találkoztam. Persze ilyen alkalmakkor mindig az van, hogy látogassuk meg ezt meg azt...ilyenkor elfelejti hogy nekem nincs pénzem csak úgy Amerikába vagy Bahamákra vagy akárhova elutazni, mert tök unatkozok otthon. Persze ezeket mára átbeszéltük, már nem téma. De iszonyatosan zavar mostanában, hogy amikor elmegyünk a plázába haverokkal vagy csak ketten, csak a márkaboltokba hajlandó bemenni. Eddig is ilyen volt, de nem volt az, hogy én be akarok menni mondjuk a Takkóba, és akkor elkezd fujolni meg be ne menj láttad a kirakatot szánalmas...ozni. Eddig beült egy kávézóba, aztán megvárt. De már szinte lecsesz, hogy miért megyek be. Mert nincs egy pulcsira 14 ezrem, abból 7 vagy 8 dolgot veszek egy kínaiba. Néha ha belegondolok hogy hallja valaki ezeket a beszélgetéseket(már barátokon kívül,ők csak jót röhögnek) mit gondolhatnak. Komolyan néha ciki. Még ha mutatnék is neki valamit a kirakatban, ami éppen kínai valami, komolyan meg se nézi...inkább hirtelen menjünk a kocsihoz na menjünk már haza. Hát tényleg, mióta ilyen, iszonyatosan zavaró. Nem tudom, mit csinálhatnék vele?Persze ezeket mondtam neki is de ezek szerint nem használt. Előre is köszi!
2011. szept. 30. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból mondom hogy egyre rosszabb lesz.
2011. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem csinálhatsz vele semmit szimplán paraszt a barátod...
2011. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Jól mondja a második...

Menjél egyedül vásárolni. 22F

2011. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én sosem megyek a férjemmel együtt vásárolni, csak unatkozna. Vásárolj a barátnőiddel, ne mutogass a pasidnak kirakatokat, probléma megoldva.
2011. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel:) De vigyázz, nehogy odáig fajuljon a dolog, hogy ne rendelj brassóit, mert az munkáskaja:)
2011. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mennék én nélküle, de lehetetlen...hiszen a plázában szórhatja a pénzt, mi az hogy nem hívom...amikor nélküle megyek,véletlenül persze, és veszek valamit a kínaiba, aztn találkozunk este, egyből az van, hogy körülnéz, szortíroz...ezt is a kínaiba vetted látszik...klinikai eset:D köszi a válaszokat!
2011. szept. 30. 16:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy amit ő vesz pulóvert 15ezerért, ugyanolyan kínai...
2011. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam már neki...de a minőségi "kínai" ezek meg nem azok..
2011. szept. 30. 16:06
 9/22 anonim ***** válasza:
A barátod egy elkényeztetett mű májer, ha elhagyod, jobban jársz.
2011. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzőekkel: menj külön vásárolni!


Nekem úgy tűnik, nagyon különböző az értékrendetek! Nem hiszem el, hogy ezen kívül nincs más olyan dolog, amiben ez megmutatkozna. Te egy érzékeny, reálisan gondolkodó lánynak tűnsz, akinek fontosabb az anyagiaknál a család. Ő ezzel szemben egy anyagias embernek tűnik, akinél nem a viselkedés a meghatározó, hanem a státusszimbólumok alapján "mérik az embert".

2011. szept. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!