Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha az anya együtt...

Normális, ha az anya együtt fürdik a 12 éves fiával?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 07:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Hát nagyon NEM!!!!!!
2011. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
nagyon nem...
2011. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
30%
Te vagy az a fiú, akivel együtt fürdik az édesanyja? Lehet, hogy csak nekem nem tűnik furcsának, mert mi is így csináltuk, sőt olyan 16 éves koromig együtt fürödtünk egyidős unokatesómmal, és négy évvel fiatalabb öcsémmel, sőt vele még tovább is.
2011. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

12 éves fiúval már nem normális! Akárki is az, szokjon le róla! Lassan csajozni kezd az a fiú. Mit szólna a leendő barátnője, ha kiderülne, hogy nemrég még az anyjával zuhanyozott?

(Bár, régebben volt itt egy olyan kérdés, hogy felnőtt hapsi még mindig az anyjával zuhanyzik, mert ez náluk természetes és kérdezte a férfi, hogy hogy mondja el a barátnőjének.) Atyám!

2011. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
25%
Kamu kérdés !
2011. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
97%

Nem normális,ahogy az sem,hogy a 16 éves lány együtt fürdik az unokatesójával! Igaz,hogy ma sok helyen normálisnak tartják,hogy az egész család,a majdnem vagy már felnőtt gyerek előtt is meztelenül járkál. Mert ugye, a testünk nem szégyen!

Nem kell prűdnek lenni,de azért egy temészetes szeméremnek is kellene lenni.

2011. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
97%
hát nálunk ha nemis együtt fürdünk de nincs azzal semmi ha valaki zuhanyzik a másik meg bemegy fogatmosni hajatszáritani vagy akármi...nemaztmondom h terpeszbe pucsitunk egymásnak de ha ugy jön ki h 16éves hugom is ottvan mikor fogatmosok kijön megtöröülközik vagy én vagy szüleim is...én is láttam már ilyet ők is láttak már ilyet nemhiszem h olyan nagy dolog lenne...persze ha vendég van vagy barátnő pasi ottvan akkor természetesen nem megyünk be egymáshoz...bár nemtudom te mit értesze gyüttfürdésen...h egy kádba vannak vagy egy helyiségbe...mert azért az h egy kádba az lehet tényleg kicsit sok:)
2011. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 eszo ***** válasza:
75%

nem tudom..nálunk ezzel nem lenne gond. én 23 éves lány vagyok, és igaz már csak nagy ritkán,mert nem lakom már otthon, de ha úgy van együtt fürdök a 9 éves öcsémmel.

igaz mi imádjuk egymást..nekem ez nem fura:-)

2011. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez tuti nem normális..

Lehet h én vagyok 'rossz bandába', de itt a 13-14 éves fiúk a barátnőjükkel fürdenek..(meg egyebek xDD)

Jöhetnek a lepontozások, lesz*rom :)

2011. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, hogy valos-e a kerdes, de nem erzem azt termeszetes dolognak, hogy egy szulo egyutt furodjon a gyermekevel, vagy egyutt aludjanak pl.

Ez egy rossz szokas, de nem normalis. Nem mondanam, hogy beteges, de nem is egeszseges.

2011. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!