Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy szülő veri a gyerekét? Van olyan eset, amikor indokolt lehet vagy semmilyen esetben sem megbocsájtható?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

A verés nem lehet indokolt

Gondolom nem egy pici fenékre csapásra gondolsz

2010. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mit takar a verés? Nyilván,azt mélységesen elítélem,aki csak úgy hobbiból, vagy mert rossz napja van véresre veri a gyerekét,földön rugdossa, stb.

Viszont,ha a gyerek valóban megérdemli,akkor 1-2 atyai nyakas igenis hatásos tud lenni!

2010. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A fenékre csapásnál komolyabb dolog. Pl. ütögeti 10 percig a gyereket, hozzávág tárgyakat stb.
2010. dec. 22. 13:57
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén? Életfogytiglanra ítélném. (nem popórasuhintásra vagy kézpacsira gondolok én sem)
2010. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
a legeslegjobban az szomorít el, ha pici gyermeket vernek. Pl. nemrég az a 1 hónapos kisbaba, akit alig tudtak az orvosok megmenteni. Kérdem én, mit tett, hogy majdnem agyonverték?????!!!!!
2010. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen esetben sem indokolt.
2010. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

1 pofon bizonyos esetben igenis indokolt lehet. Láttam már olyant, hogy a gyerek nem akarta bevenni a gyógyszert, futkosott fel-alá a 3 szintes házban, apuka meg futkosott utána, és kérlelte, úgy 10 percig - legszívesebben már az apának adtam volna egy taslit.

De hogy rendszeresen és módszeresen verni és a keze ügyébe eső tárgyakat hozzávágni, az semmilyen esetben nem megbocsátható.

2010. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
15:21-essel értek egyet...
2010. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pici gyereket nem szabad, rendszeresen a nagyot se, úgy meg főleg nem, hogy komoly sérülést okozzon... de én egy bizonyos korszakomban ha olyat tettem, akkor kaptam... és biztos vagyok benne, hogyha akkor nem fenyítenek meg így, akkor most ugyanolyan lennék, mint a mai tinik: nem végeznek házimunkát, nem segítenek, csak nyavalyognak, követelőznek, isznak, cigiznek, buliznak, bajba keverednek... na ők soha nem kapták meg a megérdemelt pofonokat.
2010. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
a nevelési célzatú pofonokkal egyet értek, de hogy minden apró hülyeségért ütik a gyereket, azzal nem.
2010. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!