Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek egy fél éves...

Mit vegyek egy fél éves westie szukának és egy 7 hónapos westie kannak karácsonyra? Valami egészen különleges kéne!

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nekik kaját:) Az enyém olyan tápot fog kapni amit máskor nem tudnék neki megvenni. És kap egy kongot is :)
2009. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
A szukának ivartalanítást, ha még nem történt meg...
2009. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is kongot veszek a kutyusnak:)
2009. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én csinálok nekik valami szuper finom kaját: bélszín, vagy ilyesmi, rizzsel, házi májkrémmel tortaformára összerakva... meg a kedvenc (nem drága, de ezt szereti) rágcsáját kapja. Meg egy új nyakörvet, bár az szerintem neki tökmindegy...
2009. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kedves 22:18 a szuka nem az én kutyám, és nem ivartalanítják. AJÁNDÉK kéne nem műtét...
2009. nov. 6. 13:27
 6/12 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
50%
Az ivartalanítás remek ajándék: megelőz egy halom betegséget, a kiskutyákról már nem is beszélve.
2009. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves válaszolók. Én ivartalanítás párti vagyok, de nem kellene minden kérdést ide visszavezetni. Pl én is megkérdezhettem volna, hogy mit adja két lány cicának karira és az egy kandúrnak és akkor tuti mindenki nekem ugrott volna, még mielőtt leírhattam volna, hogy a két lány az én két ivartalanított cicám, a kandúr pedig egy barátom cicája aki ráadásul fényévekre lakik az én cicáimtól. Tehát... vegyél neki valami pihe-puha fekhelyet, vagy csinálj nekik egy kis ajándékcsomagot mindenféle finomságból :)
2009. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Jól olvasom a kérdést,kutyának kar.ajándék??

Gondolom ez vmi vicc...

2009. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyák ezzel vajmi keveset törődnek. KUTYA. Foglalkozz vele az év minden napján annyit, amennyi szükséges ahhoz hogy vidám és kiegyensúlyozott legyen. Hidd el, ő annak örül a legjobban ha figyelsz rá.

Ha nem gyakran veszel neki drágább kaját, vagy játékot, akkor meglepheted ezzel, és kinevezheted magadban karácsonyi ajándéknak, de szerintem nincs nagyobb "értéke" a szemében mint az év többi napján. Miért akarsz neki venni karácsonyra valamit, ha meg lehet kérdezni? (mert ezt sose értettem, és még senki nem tudott rá normális választ adni)

2009. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én valami kedves kis csomagra gondoltam. Sokat játszok vele és helyesen tartom, napi sétával. Csak ugye ő is család tag és mégis megérdemli az ajándékot a Szeretet Ünnepén :)
2009. nov. 8. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!