Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magyarok...

Miért van az, hogy a magyarok nem kedvelik a külföldieket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék általánosítani, de nekem tényleg nincs sok jó tapasztalatom velük de ezt csak a tömegközlekedésben veszem észre. Ők azok akik tuti rád lépnek, fellöknek, nem veszik észre a metrón, hogy kettőnk között már nincs annyi hely, hogy le tudjanak ülni, de mondjuk ilyenek az itteni mamák is. Korábban nem érdekelt, csináltam én magamnak helyet, de állapotosan nem mindegy, hogy egy túratáskát belevágnak e a hasamba vagy nem.

Szóval nekem csak az a bajom velük, hogy nagyon figyelmetlenek.


Plusz még egy negatív példa, hogy szálltam ki a metróból és egy színes fazon rácsapott a seggemre...angolul beszélt természetesen.


Most ilyenek után miért szeressem őket?

2010. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a lögdösődés nem az etnikai hovatartozástól függ... Alapvetően minden ember ilyen...
2010. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%

Megdoglik az orosz, a zsido, es a magyar tehene. Jon a jotunder, es kerdezi hogy mit tehetne ertuk?

Orosz: Kerek egy masik tehenet! -megkapja

Zsido: Kerek 10 tehenet! -megkapja

Magyar: Dogoljon meg a szomszed tehene is!


Hat igen, ez van. 10 eve elek kulfoldon, de mar rosszul vagyok, mikor Magyarorszagra megyek, remulet milyen bunko es kozonseges mindenki! Hat ezert utaljak a kulfoldiek a magyarokat. Hogy a magyarok miert utaljak a kulfoldieket? Amint mar tobben leirtak elottem, a magyarok mindenkit utalnak!

2010. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!