Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem biztos, hogy ebbe a...

Nem biztos, hogy ebbe a kategóriába tartozik. Nekem vagy a barátnőmnek van igaza?

Figyelt kérdés
Ma elhívott két nagyon jó barátom, hogy menjünk el valamerre. És a barátnőm pedig írt egy e-mailt ameddig nem voltam itthon, hogy nézzünk egy filmet. Amikor hazajöttem beszéltnük és nagyon összevesztünk, és állandóan azt vágta a fejemhez, hogy érezze jól magam mással. Tegnap este is beszéltük és felhoztam a filmezést. Erre azt mondta, hogy nem lesz itthon. És elment. És már a fél baráti kört ellenem fordította. Én mondtam neki, hogy ezt mondatta volna tegnap és akkor most nem veszekednénk. Erre ő mindent a fejemhez vágott, hogy én milyen hülye vagyok. Akkor most kinek van igaza?
2010. dec. 22. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A barátság nem monogám.
2010. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Neked van igazad, a "barátnőd" nagyon gyerekes. Hány éves?
2010. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Egyikõtöknek sem,mind2-en gyerekesek vagytok.
2010. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyikőtöknek se..Neki telefonon kéne keresnie Téged, nem emailban, amit alig néz az ember, és nem hiszem hogy csak azt várod a gép előtt, hogy ő emailt írjon. Neked meg nem rinyálni kéne, mert hülyeségekért leb*sz Téged, hanem elmagyarázni neki, hogy elérhető módon keressen Téged.
2010. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok

Én 15 vok, tehát kb. mint ti :)

Szal én a helyedben amikor ott van a baráti társaság nagy része, elmondanám mindenkinek a sztorit a te szemszögedből: Hogy Xy-nal voltál sétálni, és Z (aki filmet akart nézni) elvárja tőled, hogy te ne éljél társadalmi életet (ne barátnőzzél), hanem lesd otthon azt, hogy ő mikor kíván tőled valamit. De te nagyon elfoglalt személy vagy, mert csinálsz is valamit azon kívül, hogy a sz@rt kavarod, ezért ha legközelebb Z hercegnő kíván valamit, akkor intézze úgy, hogy megtaláljon. Mert nem a te érdeked, hogy lemond a programot a másik barátnővel és vele filmet nézzél, hanem az övé, úgyhogy intézze el ő, ahogy akarja. Igen, ezt így mondd a szemébe, az egész társaság előtt. Lehet, hogy már mindenkit ellened fordított, akkor vagy

a) magad mellé állítod őket a kiállásoddal, vagy

b) már úgyis mindegy, és jót szórakozol a kialakuló tömegbotrányon, ahogy Z hisztizik.


Én legalábbis ezt tenném.


*Válaszom minden egyes karaktere csupán tanács értékű.

2010. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, javítanék:

azon kívül, hogy a sz@rt kavarod, MINT Z!!!

2010. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. dec. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!