Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 1 hónappal ezelőtt...

A barátnőm 1 hónappal ezelőtt bejelentette h van 1 új kapcsolata különköltöztünk de 2 hét után a pasi kidobta elég durván ezek után nekem sírja ki magát, hazajött de azt mondta h nem békülünk ki szerintetek mit csináljak? Szerintem meg van zavarodva.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hazajött?? azt mondta nem kékülünk ki??

vágd ki mint macskát szarni.xD

2010. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kellet volna be engedned.
2010. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszaköltözött hozzád? Mert ha igen, akkor keressen más lakhelyet szerintem. Én biztos elküldeném, hogy másnak panaszkodjon már.
2010. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem? Zavard el a p.csába, ahonnan jött.

De úgysem teszed. Valószínűleg nem lehetsz egy erős jellemű ember, ha ezt egyáltalán meg tudja veled valaki csinálni, és még el is gondolkozol rajta, hogy neked mit kellene tenned...

2010. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vágd ki. Szerinted mikor fogja ugyanezt ismét eljátszani, ha visszafogadod?
2010. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megtette nincs rá garancia, hogy többször nem fogja. Meg ez amugy is már a pofátlanság határa. Vissza megy és még ő tesz kijelentéseket. Én kivágnam...
2010. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nôi szemmel nézve is elég gáz. Hajtsd el. Ha ilyet tennék a párommal, nem lenne pofám visszamenni sírdogálni. Ne foglalkozz vele, mert a végén neked fog fájni.
2010. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó nem akar veled békülni,de a nyakadra megy vissza.Mondd neki hazafelé oda,ahol volt.
2010. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjen a szüleihez.
2010. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dobott téged egy másikért, ami marhára nem volt fair dolog. Rendes körülmények között az ember először szakít, és csak aztán kezd új kapcsolatba. Ráadásul egy ilyen barom miatt bántott meg téged, aki két hét múlva jól körberöhögte, és kidobta. Szerintem éppen azt kapta, amit érdemel. Ne fogadd vissza, te csak azért kellesz most neki, mert nincs jobb, és érezni akarja, hogy valaki akkor is oda van érte. Ezzel építi vissza az önbizalmát.. Csak kihasználja a rajongásodat.

Dobd ki, biztosan van hova mennie, vagy előbb kellett volna gondolkodnia! Egyébként sem baj, ha mondjuk meg kell alázkodnia otthon, hogy visszafogadják, mert nem túl jó a kapcsolata a családjával.. legalább tanul az esetből, és legközelebb az eszét (is) használja, ha döntéshelyzetbe kerül.

2010. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!