Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem, hogy egyálta...

Hogyan leplezzem, hogy egyáltalán nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy szemét dolog lesz, amit írok, de engem ez nagyon bánt...

Ugye holnap szenteste. Amúgy se nagyon vagyok oda a karácsonyért, de a családom kedvéért ezt magamban tartom, és igyekszem jól eljátszani, hogy boldog vagyok. Ez megy is, de idén én nem kapok semmit. Én vettem mindenkinek ajándékot, a bátyám kapott egy 70.000 Ft.-os LCD tv-t a szüleimtől, a szüleim is személyes ajándékot kapnak, csak én maradok ki, ugyanis apám kijelentette, hogy én idén nem kapok semmit. Teljesen komolyan.

És tudom, hogy nem az ajándékra kell figyelni, de szerintem ez bárkinek rosszul esne. Szóval hogy leplezzem, hogy szomorú vagyok? Nem akarom elrontani a bátyám és a szüleim boldogságát.

12/L


2010. dec. 23. 19:13
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, megfordult a fejemben, hogy csak meg akarnak ijeszteni, de nem. Reménykedtem is benne, de most már szinte teljesen biztos, hogy nekem tényleg felesleges kerülgetnem a karácsonyfát.

Ja, és sejtettem, hogy sokak szerint rögtön én leszek a hibás... De ha így lenne, akkor miért tettem volna fel a kérdést? Akkor inkább meghúznám magam, és beletörődnék, hogy az én hibám...

Mindegy, azért én kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!!♥:)

2010. dec. 23. 19:31
 12/33 anonim ***** válasza:
79%

Miért vagy biztos benne, hogy nem ijesztgetnek?

Nyugi, csak holnap lehetsz biztos benne :) Engem is szivattak ilyennel, de mindig kaptam. :)

2010. dec. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az előzménye, hogy az apukád akkora határozottsággal kijelentette, hogy nem kapsz semmit?

"Csak úgy" nem mondanak a szülők ilyesmit.

Neked is Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Azért vagyok benne biztos, mert egyrészt apám halálos komolysággal mondta, másrészt nálunk soha sem volt ilyen, hogy valaki meg akart volna ijeszteni valakit ilyesmivel. Előzménye nem volt, épp ezért nem értem én sem, mivel érdemeltem ezt ki, de ha már így alakult, igyekszem kimaradni a családi eseményekből...

Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

2010. dec. 23. 19:38
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
majd holnap írj mi volt
2010. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Tinker Bell ***** válasza:
100%

"soha sem volt ilyen, hogy valaki meg akart volna ijeszteni valakit ilyesmivel"


Talán azért, mert egy ilyet megcsinálni csak egyszer poén!

Meglepetés bulit is csak egyszer érdemes csinálni, mert másodjára már nem durran akkorát!


Szerintem is inkább holnap ilyenkor térjünk vissza erre, mert egészen biztos vagyok benne, hogy kapsz valamit!

2010. dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Szerintem kapsz ajándékot.Nem is ez a lényeg,csak szeretet

legyen,ha szívből tudsz szeretni ,nem kell megjátszani ma-

gadat.

2010. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Szerintem fogsz kapni valamit, de ha mégsem, te se adj nekik semmit (vagy ha most adsz, akkor jövőre ne). Nem szemétkedésből, csak hogy megtudják, hogy milyen "jó" érzés volt. Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer mondták, hogy nm kapok ajándékot (igaz ez szülinap volt nem karácsony.) Aztán szülinapomon délután apu "kitalálta", hogy menjünk el fagyizni. Gyalog akartam menni, de apu erősködött, hogy menjünk kocsival és én belementem.

Apu nem állt meg egyik fagyizónál se. Kérdztem hova megyünk, erre ő csak mosolygott. Egy óra múlva álltunk csak meg. Egy vidám férfi fogadott és bekísért minket az udvarba. Ott látom, hogy egy gyönyörű német juhász kutya jön felénk. Én elkezdtem játszani vele és pár perc múlva látom, hogy egy másik német juhász jön felém 6 kölyökkel. Akkor mondták, hogy boldog szülinapot és kérdezték melyiket választom. Azóta is boldog vagyok a kutyusommal.

Szerintem a te szüleid is hasonló meglepetésre készülnek.

18/L

2010. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Boldog karácsonyt mindenkinek!

2010. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!