Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem, hogy egyálta...

Hogyan leplezzem, hogy egyáltalán nem vagyok boldog?

Figyelt kérdés

Először is tudom, hogy szemét dolog lesz, amit írok, de engem ez nagyon bánt...

Ugye holnap szenteste. Amúgy se nagyon vagyok oda a karácsonyért, de a családom kedvéért ezt magamban tartom, és igyekszem jól eljátszani, hogy boldog vagyok. Ez megy is, de idén én nem kapok semmit. Én vettem mindenkinek ajándékot, a bátyám kapott egy 70.000 Ft.-os LCD tv-t a szüleimtől, a szüleim is személyes ajándékot kapnak, csak én maradok ki, ugyanis apám kijelentette, hogy én idén nem kapok semmit. Teljesen komolyan.

És tudom, hogy nem az ajándékra kell figyelni, de szerintem ez bárkinek rosszul esne. Szóval hogy leplezzem, hogy szomorú vagyok? Nem akarom elrontani a bátyám és a szüleim boldogságát.

12/L


2010. dec. 23. 19:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Akármit is követett el 12 éves..kislány..

Aki itt a válaszolók közül képes lenne úgy büntetni a gyerekét, hogy semmit sem vesz karácsonykor, annak gratulálok, nézzen a tükörbe és tapsolja meg magát. Mintaszülő... (akinek nem esne le, szarkazmus)

2010. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg, hogy mit csinált, hanem az, hogy nem mondja el...
2010. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Azért, mert gyerek!!! És nincs az a bűn, amiért ezt érdemelné, teljesen mindegy megossza-e. Könnyen lehet, hogy nem is tett semmit.
2010. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!