Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt egyes szülők,...

Miért hiszik azt egyes szülők, hogy ha védik a gyereküket a homoszexuális hatásoktól, akkor majd a gyerek tuti hetero lesz?

Figyelt kérdés
Ez nagyon szánalmas. Akiben van hajlam, az úgyis kipróbálja ezt az életvitelt, akiben nincs, az nem fogja. Személyes példám, hogy az anyám nem engedett leszbi lánnyal barátkozni, nehogy én is olyan legyek, aztán végül lefeküdtem vele, mert van bennem hajlam.
2010. dec. 23. 23:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
én inkább a nem elfogadást tenném még ezen korlátozás elé! ugyanis sok olyat olvastam, hogy kidobta a családja mert bevallotta, hogy meleg és akkor aludhatott a híd alatt és a többi és a többi. meleg, más, de ő is csak ember, szerintem különböző programokat kellene indítani kifejezetten ilyen szülök számára, előadásokat, hogy egy kicsit felvilágosodjanak és megtanulják/megpróbálják feldolgozni és elfogadni azt ha a gyerekük a saját neméhez vonzódnak. ilyen programokra lenne szükség magyarországon, hogy minden ember egyenlőjogú legyen. minden emernek van teste és lelke ebben egyformák vagyunk bárkik is legyünk identitástól eltérően vagy stb. L/18 csak a saját gondolatom
2010. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Most önigazolást keresel magadnak? Minden szülő azt szeretné, ha a gyermeke "nem lógna ki a sorból", azaz "normális" életet éljen. És nem azért, mert prűd, hanem mert védeni szeretné a gyerekét azoktól a megnyilvánulásoktól és incidensektől, amik várnak (várhatnak) rá. A mi családunkban van meleg fiú, hiába egy színjelessel egyetemet végzett zseni, de tudod, mennyi beszólogatással és kellemetlen helyzettel kellett már szembenéznie a mássága miatt?


A szülők csak jót akarnak, még ha a gyerek rosszul is fogja fel ennek az üzenetét.

2010. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is szemetek azok a szülők,akik nem örülnek gyermekük ezen vágyainak. Egyes számú szülő, kettes számú szülő ez a jövő, ez így egészséges. Az a bunkó anya meg apa meg szenvedjen csak, mert önző dögök.
2010. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább olyan gyerekeket ismertem, aki csak azért is kipróbálták, mert a szülők eltiltották őket, mondván ez biztos jó dolog lehet. Igaz, a szüleik nem tudták meg, csak ha stabil maradt az érdeklődés az "újdonság" iránt.
2010. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Csak a kíváncsiság, vagy a dac volt benned, amikor lefeküdtél vele? Azóta volt már férfivel kapcsolatod, vagy latens leszbikus vagy?
2010. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
28%

" ez a jövő, ez így egészséges"


Mi egészséges? A homoszexualitás?Ha megöregszel éhen fogsz dögleni ha a társadalom nem termeli újra magát!Ennyi eszed sincs? Miért fejlődött ki a két nem mégis mit gondolsz? A természet okosabb mint a hülye ember! A homoszexualitás nemhogy aberráció de az élet ellen van!Az apád anyád jó volt hogy megszülessél? Azok voltak aberráltak nem te?

2010. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%
Csak azért próbáltad ki, mert tiltották neked. Tipikus viselkedés, még ha nem is látod be.
2010. dec. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%

"Csak azért próbáltad ki, mert tiltották neked. Tipikus viselkedés, még ha nem is látod be"


Hozzáteszem tipikus korlátolt buta viselkedés.

2010. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hát, aki "csakazértis" alapon csinálja, az buta viselkedés, de még jó, hogy én komolyan gondolom már néhány éve:D
2010. dec. 24. 00:09
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
Nekem van egy biszexuális barátnőm. Nagyon aranyos meg minden. És valahogy feljött a téma, hogy ha én akarnám, minden nélkül lefeküdne velem. Van barátja, de ezt megbeszélte vele, hogy ha ilyen lesz, az nem számít megcsalásnak. Én úgy vagyok vele, hogy szívesen lefekszem vele, de csak akkor, ha rá kerül a sor. Én nem fogom ezt felhozni, és Ő se. Ha úgy alakul, akkor mindkettőnk szerint oké lenne.
2010. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!