Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Édes négyes" kontra hétköznap...

"Édes négyes" kontra hétköznapi élet. Szerintetek tényleg ilyennek kellene lennie egy mai pasinak?

Figyelt kérdés

(azért írtam ehhez a témakörhöz, mert inkább a családi viszonyokra vagyok kíváncsi, mintsem, a TV-sorozatra)


Ezen a héten néztem a tv-ben az" édes négyest", KOZSÓ volt a "főszereplő". (nem vagyok egy anti-kozsó, de egy kozsó fan sem...)


Atya-gatya... hát az ész megáll... b@cuss... na röviden ez a véleményem, de az igazság az, hogy azóta a szűkebb családi körömben is azt veszem észre, hogy tiszta ellentmondás, elkényeztetés, popsi kinyalás történik...stb. (persze mindezt a pasi részéről) (nővérem 3 éves kapcsolatában, szüleim kapcsolatában, nagyszüleim kapcsolatában...)


Szóval nem irónikus, hogy a bevezető részben azt állította, hogy olyan csajt keres, aki minden elképzelésében passzol hozzá és hogy nem akarja megváltoztatni, mert olyannak akarja amilyen?! (ilyen például a párkapcsolatok eleje is, ugye? Mindenki meg van elégedve a másikkal...)


Közben meg kiderült, hogy nem akar esküvőt (pedig az egyik csaj akart - (akit végül is választott)- szóval hol van itt a kapcsolatban a komprumisszum???? egyszerűen kijelentette, hogy nem és kész. És a másik? Le van ejtve??? A másiknak nem lehetnek elképzelései?


Aztán azon lepődtem meg, mikor kijelentette, hogy Ő ("felsége") nem FOG főzni... baccus... mert mintha abba bele kellene halni, ugye? Mert Gordon Ramsey se férfi, és Jamie Oliver se fog fakanalat a kezébe...


Aztán nálam akkor is borult a "bili" mikor a csajoknak ruhát vitetett... mert "ügye nem akarja megváltoztatni őket"! barbit játszott velük.... Az szerintem addig okés, hogy pl: válaszd ki az öt ruci közül melyikbe bújnál szívesen, vedd is fel, de ne kelljen már egy vacsit végig ülni (és persze mosolyogva) az ő általa választott ruciban... baccus...


A következő arculcsapás - számomra - az volt amikor a csajokat almákhoz hasonlította... hogy mindet végig kell kóstolni... (azért kíváncsi lennék ellenkező helyzetben, hogy esne neki)


A következő akkor verte ki a biztosítékot, amikor a szőke csajszi (nem tudom a nevét) közölte vele, hogy ő nem hajlandó pasik után futni/evezni...erre meg kiakadt, hogy akkor meg miért is van ott!? Baccus és HÓDÍTÁSI VÁGY? áhhh nem értem...


pedig én sem vagyok egy régi tyúk... Most akkor az ilyeneknek csak a tálcán felkínált csaj jön be??


Azóta egyre jobban szemet szúrnak az ilyenek a szűk családi körben, persze nem szólok közben, mert mindenkinek inkább a saját háza táján sepregessen, és amúgy is én nem dönthetem el helyettük, hogy ez nekik jó-e vagy sem...


De kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ez mennyire igaz a Ti kapcsolataitokra, illetve hogy nektek is szemet szúrt-e a dolog? (kozsó fanok lécci kíméljetek, csak általánosságban kérdem, nem fikázom az embert, csak szemet szúrt....)


Ti hogyan reagáltatok volna/reagálnátok ilyen pasira? Ti jól éreznétek-e magatokat ilyen kapcsolatban?


2010. szept. 4. 18:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Én ezt az egész műsort betiltanám. Minek kell ilyeneket tv-ben mutogatni? Ha nem talál párt Kozso, így járt. De ez így ...........
2010. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Baccus, ez tényleg nagyon gáz. Baccus. Bacccus. Szerintem ez nagyon baccus.
2010. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, csak ne mondd, hogy baccus.:D
2010. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Talán sokat használtam volna a "b@sszust"?


XD


Baccus... tényleg


Banyek, le kell szokom a G.R-s szakácsműsorokról...


XD

2010. szept. 4. 18:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Baccus, még eggy ilyen romantikkus Kozsónak sem tud annyit fizetni a tv2, hogy egy műsor kedvéért meg is házasodjon, baccus:D
2010. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. mind a csajok, mind Kozsó (valahol sajnálom, hogy ilyenben részt vett) mind pedig az, hogy egyre durvább dolgokat nyomnak le a torkunkon, amit már-már természetesnek veszünk. :(
2010. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a kritikát!


(vettem!csökkentem a b@ccusok számát... a fene ez ide csúszott XDDD)

2010. szept. 4. 18:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen műsor? Én nem láttam, de ha jól értem akkor a pasi itt keres társat. Elég szánalmas lehet. A csajoknak szintén.
2010. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Baccus baccus, ez tenyleg baccusssss xD
2010. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
az én véleményem: van az a pénz...... :-)))
2010. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!